Folie samochodowe to doskonały sposób nie tylko na ochronę auta, ale również na szybką zmianę wyglądu i koloru pojazdu. Okleić można cały samochód, wybrane fragmenty (np. drzwi, maskę) lub dodać wyłącznie niewielkie akcenty (np. pasy sportowe). Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Rodzaje folii samochodowych

– Folie ochronne, dzięki swoim właściwościom, tworzą doskonałą ochronę dla lakierowanej powierzchni auta. Gruby materiał zabezpiecza lakier przed takimi czynnikami jak zarysowania parkingowe, uderzenia owadów, kamieni, gradu czy szkodliwe działanie preparatów chemicznych. Dobry materiał ochronny powinien być przejrzysty, ograniczać wrażenie dodatkowego koloru lub refleksu i w żaden sposób nie wpływać na oryginalny wygląd pojazdu. Ważnym czynnikiem jest także samoregeneracja folii pod wpływem ciepła.

– Folie do zmiany koloru auta to alternatywa dla długotrwałego lakierowania samochodu. Dzięki instalacji profesjonalnych folii można łatwo uzyskać efekt oryginalnej stylizacji każdego pojazdu. Wybierając folię samochodową do zmiany koloru, warto pamiętać o tym, że idealny materiał powinien dopasować się do powierzchni auta, być wytrzymały nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne, a także posiadać długi termin ważności do użycia. Ważna jest również dostępność różnych form wykończenia – od intensywnego połysku, po delikatną satynę i przyćmione maty.

Optymalną folię samochodową możesz wybrać z naszym aplikatorem na miejscu. Chętnie doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu zyskasz pewność, że wykorzystany materiał całkowicie spełni Twoje oczekiwania.

Folie samochodowe we Wrocławiu – dlaczego my?

W ArtGraf Cars znajdziesz wyłącznie najlepsze folie dostępne na rynku. Pracujemy w branży samochodowej od lat i doskonale wiemy, skąd pozyskać rewelacyjne materiały o wyrazistych kolorach, ciekawych teksturach oraz idealnym wykończeniu, które jest jednocześnie olśniewające, solidne i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Nasi aplikatorzy posiadają odpowiednie uprawnienia umożliwiające dokładne i bezpieczne zamontowanie folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych. Każdą usługę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dobierając wybrane wzory. Jeśli więc interesuje Cię najlepszej jakości folia na samochód Wrocław i nasze studio to idealne miejsce, żeby wykonać usługę oklejania auta. W ArtGraf Cars wiemy, że polecenie jest najlepszą formą reklamy, dlatego zależy nam na satysfakcji każdego klienta. Twoje auto zyska nowy wygląd, a my pewność, że po raz kolejny wykonaliśmy dobrą robotę.

Zobacz także:

zabezpieczenie lakieru | przyciemnianie szyb | powłoka ceramiczna na lakier | ochrona przedniej szyby | folia na samochód