Artgrafcars to zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra certyfikowanych aplikatorów, co zapewnia wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas folie poliuretanowe są niewidoczne po montażu, a przy tym zapewniają maksymalną ochronę lakieru.


Doskonale zabezpieczają przed urazami mechanicznymi (kamykami, żwirem, piaskiem czy gałęziami). Materiał posiada wysokie właściwości elastyczne i samonaprawcze. Podnosi odporność na zabrudzenia i szkodliwy wpływ środowiska.


.

SPRAWDZONA OCHRONA

Idealne dopasowanie wzorów i dokładność naniesienia powłok gwarantuje kompletną i pewną ochronę.

Zapraszamy do naszego wyspecjalizowanego garażu. Usługę wykonujemy również w salonach samochodowych i u klienta.

Oferujemy ochronę zarówno nowych, jak używanych pojazdów; aplikujemy na w pełni utwardzonych powierzchniach.


O folii ochronnej SunTekFilms


Zaawansowany skład o niezwykłych właściwościach! Połączenie innowacyjnej, bezbarwnej folii ze sprawdzoną żywicą alifatyczno-poliuretanową sprawia, że produkty SunTekFilms  idelnie nadają się do zastosowania na każdej powierzchni. SunTekFilms  jest liderem w produkcji folii ochronnych przeznaczonych do lakieru samochodowego. Produkty SunTekFilms  są poddawane testom na całym świecie, a ich wyniki nieustannie potwierdzają, że należą do najbardziej przejrzystych, najmocniejszych folii ochronnych dostępnych na rynku. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów dlatego udzielamy na nie dożywotniej gwarancji. SunTekFilms otrzymał certyfikat OEM (Orginal Equipment Manufacturer) i w związku z tym jest aplikowana na niektórych pojazdach fabrycznie.


.

Czy powierzchnie pokrytą folią SunTekFilms można myć i woskować?

Tak. Możesz myć i woskować swoje auto zupełnie tak, jak gdyby nie było pokryte folią.

.

Czy folia negatywnie wpływa na wygląd mojego samochodu?

Nie. Folia SunTekFilms działa jak bariera chroniąca Twój samochód przed kamieniami i otarciami. Folia jest niewidoczna i co najważniejsze, utrzyma lakier Twojego samochodu w doskonałym stanie mimo upływu lat.

.

Czy folię SunTekFilms można usunąć?

Tak. Wewnętrzną stronę folii porywa opatentowany klej akrylowy, który można bezpiecznie usunąć bez śladów, nawet po kilku latach od jej nałożenia. Taką usługę wykonują wykwalifikowani pracownicy serwisu SunTekFilms.

.

Czy zauważę różnicę między zabezpieczonymi elementami, a oryginalnym lakierem?

Nie. Promieniowanie UV nie niszczy folii ale przenika przez jej powierzchnię. Pozwala to na całkowite wyeliminowanie efektu dwóch odcieni lakieru, który często występuje przy zastosowaniu tradycyjnych folii winylowych.


WERSJE PAKIETÓW

Elite – montaż ekskluzywnego produktu Paint Protection o wysokiej jakości ochrony karoserii i reflektorów samochodu. Samoczynnie naprawiająca się bezbarwna powłoka, doskonale odporna na zabrudzenia i szkodliwy wpływ środowiska.

Standard – montaż folii PCV / poliuretanowych stanowiących świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi lakieru. Zastosowanie materiału zmniejsza niebezpieczeństwo korozji.


Wyślij zapytanie w sprawie Twojego auta ,podając: rok, markę, model , wersję auta na info@artgrafcars.pl. Pod załączonymi adresami możesz zobaczyć jakich folii używamy: SunTekFilms, Standard Crystal Protect, Xpel, Avery


WERSJE PRODUKTÓW

 


SunTek PPF Cap

dla lakierów z połyskiem | 5 lat gwarancjiSuntek PPF Matte

dla lakierów matowych | 5 lat gwarancjiSunTek PPF Ultra

dla lakierów z połyskiem | 10 lat gwarancji | powłoka hydrofobowa


Pakiety posiadają w obu wariantach pełną ochronę karoserii jak i możliwość ochrony wyszczególnionych stref.