Zajmujemy się także przyciemnianiem szyb przy pomocy folii przyciemniającej, zwanej także auto folią lub po prostu folią na szybę. Zmienia ona kolor szyb, chroni wnętrze pojazdu przed słońcem, obniża temperaturę we wnętrzu auta, ale także znakomicie poprawia jego wygląd i nadaje mu stylu. Folie są zatem nie tylko użyteczne, lecz także bardzo eleganckie i efektowne.


Zlecając nam zadanie zaciemnienia szyby, masz pewność, że zostanie to wykonane profesjonalnie.


przyciemnianie szyb wrocław - Artgraf CARS

PRZYCIEMNIANIE SZYB W AUCIE

Nasi aplikatorzy posiadają niezbędne uprawnienia pozwalające na prawidłową i bezpieczną instalację folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych.

Samochodowe folie okienne nadadzą Twojemu auto elegancki wygląd oraz poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy.

przyciemnianie szyb samochodowych wrocław - artgrafcas.pl
przyciemnianie szyb samochodowych wrocław - artgrafcars.pl

Przyciemnianie szyb samochodowych to usługa, na którą decyduje się coraz więcej klientów indywidualnych, salonów samochodowych, firm posiadających pojazdy służbowe oraz instytucji państwowych. Folie do oklejania występują w wielu kolorach i mają różny stopień przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru.

Przyciemnianie szyb samochodowych – dlaczego my?

W ArtGraf Cars wykonujemy oklejanie szyb samochodowych wyłącznie przy użyciu najlepszych folii dostępnych na rynku, posiadających niezbędne atesty i gwarancję. Warto dodać, że rodzaj folii i stopień przyciemnienia szyb możesz dobrać razem z naszym pracownikiem na miejscu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrana folia będzie spełniała Twoje oczekiwania w 100%. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnych aplikatorów, którzy przeprowadzą dokładne oklejanie szyb samochodowych, salon ArtGraf Cars to doskonałe miejsce na wykonanie tej usługi na najwyższym poziomie! Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław i okolice, ale w swoim portfolio posiadamy ciekawe realizacje z całej Polski. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, posiadający odpowiednie uprawnienia pozwalające na prawidłową i bezpieczną instalację folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych. Dzięki przyciemnieniu szyb Twoje auto zyska nowy wygląd, a Ty będziesz mógł cieszyć się każdym kilometrem trasy pokonanym w komfortowych warunkach.

Zalety przyciemniania szyb

– Przyciemnianie szyb zwiększa wydajność klimatyzacji.

– Ciemna folia redukuje nagrzewanie wnętrza samochodu (blokuje do 70% promieniowania słonecznego), co przekłada się na większy komfort jazdy kierowcy i pasażerów w upalne dni. Z kolei zimą pomaga w utrzymaniu stabilnej temperatury wewnątrz pojazdu poprzez zatrzymanie ciepła.

– Folie ochraniają tapicerkę przed przebarwieniami i wyblaknięciem.

– Oklejanie szyb folią wpływa na Twoje zdrowie: folie chronią przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB; przenikanie szkodliwych promieni UV, które są jedną z głównych przyczyn chorób skóry, zostało zmniejszone do jedynie 2%.

– Przyciemnione szyby chronią wnętrze auta i wyposażenie przed ciekawskimi spojrzeniami.

– Folie poprawiają bezpieczeństwo jazdy; w przypadku rozbicia szyby, folia zapobiega rozpryskiwaniu się części szkła, chroniąc osoby podróżujące wewnątrz pojazdu.

– Proces zakładania folii w żadnej sposób nie ingeruje w wewnętrzną konstrukcję szyby.

Przyciemnianie szyb a przepisy prawa

Przepisy zawarte w warunkach technicznych pojazdów samochodowych oraz ich niezbędnego wyposażenia, dokładnie określają, jakie parametry musi spełnić auto, aby było dopuszczone do ruchu. Przepisy bezwarunkowo zabraniają przyciemniania szyby samochodowej przedniej czołowej oraz bocznych przednich (te szyby są już przyciemnione w dozwolonym zakresie). Współczynnik przepuszczalności światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy nie może wynosić mniej niż 70%. Szyby przednie można jednak okleić bezbarwną folią antywłamaniową, która zapewnia równomierne oświetlenie. Przepisy pozwalają przyciemniać pozostałe szyby samochodu.

NASI KLIENCI

zmiana koloru auta - nasi klienci