Avery nowa technologia w foliach samochodowych

Avery nowa technologia w foliach samochodowych

Nowoczesne technologie mają potencjał do diametralnej zmiany estetyki carwrappingu, rozszerzając funkcjonalność i możliwości oryginalnego oklejania pojazdów. Folie Avery wypełniają specyficzną niszę rynkową na produkty o nietuzinkowym wyglądzie, który zwraca uwagę każdej osoby. Czym są folie Avery i jak z nich korzystać? Dlaczego zmiana koloru samochodu folią przynosi tak spektakularne efekty?

Czym są folie Avery?

Samoprzylepna folia mikropryzmatyczna Avery wykazuje się doskonałą gładkością, która przy pełnym świetle tworzy niezwykłe spektrum kolorów o zmiennych barwach, uzależnionych o pozycji obserwatora względem samochodu. Zmiana koloru samochodu folią jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Folie Avery Dennison oferują możliwość wykonywania nadruków i wycinania na ploterze. Ich trwałość producent określa na 7 lat, co stanowi doskonały wynik, świadczący o wysokiej jakości okleiny.

Folia ColorFlow Supreme Wrapping zapewnia doskonałą wydajność i dopasowanie, a także dynamiczny wygląd. Folie Avery w serii Color Flow występują w kilku wersjach kolorystycznych. Opalizujące odcienie przeplatają się z satynowym lub błyszczącym wykończeniem. Zmiana koloru samochodu folią Avery nie wymaga zastosowania dodatkowego błyszczącego laminatu. Odblaskowość powłoki jest już zintegrowana z samą folią, stając się pełnowartościowym pakietem z gwarancją trwałości i oryginalności.

Folia Avery została zaprojektowana do wykorzystania w pojazdach oraz rozmaitych projektach graficznych, gdzie pierwszorzędnym celem staje się zapewnienie niezwykłych wrażeń estetycznych. Produkt Color Flow od Avery Dennison zyskuje nowe wersje kolorystyczne. Na tę chwilę producent udostępnia swoje folie z efektem przejścia tonalnego w 12 kolorach.

Specyfikacja techniczna nowej generacji folii Avery

Folie Avery Color Flow odznaczają się dużą grubością (81 mikronów) w porównaniu do innych produktów tego typu. Zastosowany w nich klej EasyApply RS ułatwia montaż i pozwala wyeliminować zjawisko pojawiania się pęcherzyków powietrza pod okleiną. Dla folii Avery możliwa staje się szybka aplikacja z opcją repozycjonowania. Metodologia aplikowania 3D doskonale nadaje się do aplikacji na wszelkich nierównych powierzchniach samochodu oraz w głębokich przetłoczeniach.

Nowe technologie na oklejanie samochodów budzą wiele emocji, gdyż oferują naprawdę niesamowite efekty. Folie Avery to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną uczynić ze swojego pojazdu jednostkę nietuzinkową, wyróżniającą się na drodze. Zaawansowanie projektu graficznego pozostaje tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Personalizacja wyglądu pojazdu przeżywa obecnie rozkwit popularności. Właściciele aut pragną nadać im niepowtarzalnego charakteru. Zmiana koloru samochodu folią, poza aspektem estetycznym, ma również niezwykłe walory praktyczne. Pomaga ochronić oryginalny lakier samochodu przed uszkodzeniem, zachowując go w fabrycznym stanie na długie lata. Folie Avery doskonale spełniają obie wymienione tutaj funkcje, służąc jako element wystroju nowoczesnego samochodu.

Autor: Karol
Data publikacji: 12 maja 2021