BMW i3 dla Label Magazine

BMW i3 dla Label Magazine

Za nami kolejna, niezwykle udana realizacja z zakresu profesjonalnego car wrappingu. Tym razem, specjalnie dla agencji reklamowej CORSE wzięliśmy „na warsztat” samochód elektryczny BMW i3. Jak nietrudno się domyślić, projekt grafiki reklamowej w tym przypadku nawiązywał do przyszłości, której definicją jest właśnie elektromobilność. Sprawdźcie, jak poradziliśmy sobie z tym intrygującym wyzwaniem!

Label Magazine pokazuje samochód elektryczny BMW i3 na Warsaw Design Week

Samochody – nie tylko te elektryczne – często bywają nazywane dziełami sztuki motoryzacyjnej. LABEL Magazine słynie z tego, że przełamuje schematy w dziedzinie designu, dlatego również w tym przypadku nie mogło być inaczej. Podczas wystawy „Post-Bauhaus. Sztuka jako życie 1919-2019” zaprezentowanej na Warsaw Design Week, auto przedstawione zostało jako dzieło sztuki… współczesnej! W ten sposób światy motoryzacji oraz wysokiej kultury po raz kolejny weszły w interakcję, a wykonana przez nas reklama na samochodzie BMW i3 stała się pomostem, który stylowo połączył obie te rzeczywistości.

Wykonane dla LABEL Magazine kreatywne oklejanie aut to nasza kolejna realizacja związana z BMW. Wykorzystując doświadczenie zdobyte poprzez setki opracowanych i wdrożonych projektów dla firm i osób prywatnych, tym razem zmierzyliśmy się z zadaniem nietuzinkowym. W końcu nie co dzień mamy okazję przedstawić samochód elektryczny w artystycznej odsłonie.

Jak okleja się samochód na wystawę sztuki współczesnej?

Już samo projektowanie grafiki reklamowej przy współpracy z LABEL Magazine okazało się niezwykłe inspirującym doświadczeniem. Jak zwykle zadbaliśmy o to, by projekt pozwalał na realizację przedsięwzięcia z maksymalną precyzją. Wyzwanie stanowił wybór odpowiedniej folii oraz przygotowanie samochodu do oklejania. W przypadku projektów artystycznych szczególny nacisk należy położyć także na spójność całego konceptu, dbając jednocześnie o jego oryginalność. W tym przypadku dominującymi elementami było połączenie wyrazistych barw oraz geometrycznych kształtów, co w połączeniu z nowoczesnym designem samochodu elektrycznego BMW i3 pozwoliło uzyskać spektakularny efekt estetyczny.

Oklejanie aut folią i reklama na samochodzie – Wrocław

W Artgrafcars każdego dnia realizujemy dla swoich klientów niebanalne projekty. Oferujemy zmianę koloru karoserii poprzez aplikację specjalnych folii samochodowych, przyciemnianie szyb oraz dodatkowe zabezpieczenie lakieru samochodowego. Naszą domeną jest również skuteczna reklama na samochodzie, pozwalająca efektownie zaprezentować dowolną markę oraz jej ofertę. Do współpracy zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych.

Autor: Karol
Data publikacji: 11 czerwca 2021