Reklama na betoniarce

Reklama na betoniarce
grafika reklamowa na betoniarce

Betoniarki należą do pojazdów o dosyć dużych gabarytach, stąd w przypadku tego zlecenia nasza ekipa stanęła przed analogicznie dużym wyzwaniem. W pierwszej kolejności musieliśmy dokładnie wymyć i odtłuścić powierzchnię samochodu, aby przygotować ją do docelowego oklejania. Następnie przystąpiliśmy do właściwych czynności, gdzie satysfakcjonujące, widoczne na zdjęciach efekty udało nam się uzyskać przede wszystkim dzięki dużej precyzji i skrupulatności naszych wrapperów.

Reklama na betoniarce wykonana została na zlecenie firmy POLBLOK z Mrozowa, która zajmuje się produkcją systemowych (błyskawicznych w montażu i demontażu) bloków betonowych wykorzystywanych do budowy m.in. ogrodzeń, zasieków czy murów oporowych.

W ramach aplikowanych na pojazd grafik skoncentrowaliśmy się na uzyskaniu rezultatu rzucającego się w oczy i jednocześnie nawiązującego do materiałów marketingowych Klienta. Dzięki temu opisywana reklama na samochodzie ciężarowym jest nie tylko efektowna, ale również świetnie koresponduje z ogólną kolorystyką oraz elementami identyfikacji wizualnej specyficznymi dla tego przedsiębiorstwa.