Loteriada lotto

Loteriada lotto

Profesjonalna i efektowna zmiana koloru samochodu za pomocą oklejenia specjalną folią to doskonały sposób na reklamę, ale również na stworzenie oryginalnych i nawiązujących do profilu sponsora nagród w różnego rodzaju konkursach. Takim przykładem jest nasza realizacja, której celem było oklejanie samochodów Mini folią zabezpieczającą w intensywnych, żywych barwach, dzięki którym auta zyskały całkowicie nowy, niezwykle atrakcyjny wygląd. Rozpoznawalna marka auta w połączeniu ze zwracającą uwagę kolorystyką dały solidną podstawę do ufundowania ciekawie prezentujących się nagród, idealnie nadających się też do reklamowania organizatora konkursu.

Zdobywająca coraz większą popularność metoda zmiany koloru samochodów przez oklejanie go folią w dowolnym kolorze zwana również car wrapping jest nie tylko szybka, ale dodatkowo całkowicie bezpieczna dla lakieru i odwracalna! To prawdziwa rewolucja w dziedzinie tuningu optycznego, dzięki której każdy może spersonalizować swoje auto według własnego pomysłu. Do wyboru mamy ogromny wybór folii charakteryzujących się zróżnicowaną kolorystyką i teksturami, zatem jedynym ograniczeniem w stworzeniu „nowego” samochodu jest wyobraźnia właściciela.

Oklejanie aut Mini będących nagrodami w Loteriadzie Lotto pozwoliło na stworzenie naprawdę nietuzinkowych egzemplarzy, które emanując soczystością barw, przyciągają kolejnych chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy ciekawa marka samochodu i dobór nieszablonowego koloru folii, aby stworzyć zupełnie nowy bezkonkurencyjny i fenomenalny produkt.