Mustang 65

Ceramiczna ochrona lakieru Mustang 65

Kultowy amerykański Ford Mustang 65 to samochód, o który każdy właściciel dba w wyjątkowy sposób. W końcu stanowi prawdziwą legendę, która powinna prezentować się nienagannie. Doskonałym sposobem na podkreślenie walorów pojazdu i ochronę lakieru samochodowego przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych jest pokrycie go specjalną powłoką ceramiczną.

Wykonana przez nas powłoka ceramiczna na Mustangu 65 spowoduje, że lakier przez długi czas będzie skutecznie zabezpieczony przed takimi czynnikami, jak promieniowanie UV, ptasie odchody, plamy pochodzenia naturalnego czy chemicznego oraz różnego rodzaju zarysowania. Nawet jeżeli dojdzie do zabrudzenia karoserii, usunięcie zanieczyszczeń ze śliskiej oraz gładkiej powierzchni okaże się łatwe i bezproblemowe. Dzięki ceramicznej powłoce nawet intensywna eksploatacja samochodu nie wpłynie na wygląd lakieru, który stanowi niewątpliwą ozdobę tego pojazdu. Do wykonania usługi wykorzystujemy nabyte przez lata wiedzę i doświadczenie, a także specjalistyczne materiały, pozwalające na uzyskanie najdoskonalszego efektu.

Powłoka ceramiczna na lakier Mustanga 65 to nie tylko zabezpieczenie karoserii przed brudem oraz uszkodzeniami, ale też uwypuklenie połysku i podkreślenie głębokiej kolorystyki, która powoduje, że auto zachwyca swoim wyglądem. Polecamy usługę profesjonalnego nałożenia powłoki ceramicznej, dzięki której lakier nie poddaje się łatwo upływowi czasu, a samochód prezentuje się nienagannie, nawet jeśli już dawno zszedł z linii produkcyjnej.