OCHRONA LAKIERU FULL FRONT, CERAMIKA I ZABEZPIECZENIE WNĘTRZA

OCHRONA LAKIERU FULL FRONT, CERAMIKA I ZABEZPIECZENIE WNĘTRZA

Tym razem podjęliśmy się wyzwania mającego na celu kompleksowe zadbanie o pojazd. Mieliśmy zająć się praktycznie wszystkim: od jego karoserii aż po wnętrze. Na szczęście posiadamy wszystkie narzędzia do tego potrzebne.

Zacznijmy więc od początku, a więc powłoki ceramicznej. Służy ona nie tylko do zabezpieczania lakieru przed osadzaniem się brudu i pyłu, ale też jego regeneracji. Powłoka ceramiczna usuwa zarysowania oraz osady. Jest więc skutecznym sposobem na przywrócenie lakierowi dawnego blasku. Warto ją stosować nawet na zupełnie nowych autach.

Lakier to najbardziej narażona na uszkodzenia warstwa samochodu, która szybko traci swoje walory estetyczne. Ochrona lakieru Full Front jest więc niezbędna do tego, aby jak najdłużej utrzymać dobry wygląd pojazdu. W celu zabezpieczenia wykorzystaliśmy folię XPEL Paint Protection. Zapewnia ona ochronę przed zadrapaniami i odpryskami, a także niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, jak np. silne promieniowanie UV. Trwałość folii wynosi przynajmniej 10 lat.

 

Wreszcie wykonaliśmy pełny detailing wnętrza samochodu. Polegał on na odkurzaniu, myciu szyb, praniu tapicerki oraz czyszczeniu kokpitu. W tym celu wykorzystaliśmy wysokiej jakości, bezpieczne środki chemiczne oraz precyzyjne i wydajne narzędzia. Zabezpieczenie wnętrza samochodu daje gwarancję, że jazda będzie samą przyjemnością – i to w każdych warunkach. Po naszych staraniach tapicerka wyróżnia się dodatkową ochroną przed płowieniem oraz pękaniem.