Ochrona lakieru porsche

Ochrona lakieru porsche

Każdy chciałby, aby głęboka, lśniąca czerń widocznego na zdjęciu Porsche pozostała w dobrej kondycji jak najdłużej. Niestety podczas użytkowania auta mamy do czynienia z wieloma niebezpieczeństwami, które odbierają lakierowi pierwotny blask. Nawet regularna zwyczajna konserwacja w większości przypadków nie wystarcza. Ochrona lakieru samochodowego naszego klienta wymagała więc zastosowania szczególnych środków.

Najlepszą metodę zabezpieczenia karoserii stanowi folia ochronna. Dzięki swoim właściwościom niweluje problem powstawania odprysków i zarysowań po uderzeniach żwiru czy drobnych kamyków. Na dodatek jest niewrażliwa na wodę, ponieważ wyróżnia się powłoką hydrofobową. Nie każda folia ochronna posiada jednak tak dobre parametry. W naszym warsztacie używamy specjalnego systemu XPEL Paint Protection, dzięki czemu zabezpieczenie lakieru Porsche przy pomocy tak profesjonalnej folii pozwoliło uzyskać pożądany efekt.

Jednym z najczęstszych wymogów posiadaczy luksusowych samochodów jest zachowanie pierwotnego, unikatowego wyglądu pojazdu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tej potrzeby. Dlatego ochrona lakieru Porsche odbyła się bez ingerencji w karoserię. Nałożyliśmy profesjonalną folię w staranny i bezpieczny dla wierzchniej warstwy sposób. W tym konkretnym przypadku okleiliśmy właściwie wszystkie najważniejsze elementy samochodu, czyli te, które są najbardziej narażone na niszczenie w wyniku jazdy po drogach. Zabezpieczenie lakieru Porsche w wersji rozszerzonej obejmuje całą przednią maskę wraz ze zderzakami, błotnikami oraz reflektorami, a także lusterka, podklamki, krawędzie drzwi i pozostałe. Oferujemy ponadto indywidualny dobór elementów ochrony wedle życzeń klientów.

Nałożonej folii ochronnej praktycznie nie widać na samochodzie. Stanowi niewidzialne zabezpieczenie lakieru Porsche. Dzięki niej drobne zanieczyszczenia czy zatarcia nie pozostawią śladu na karoserii. Co więcej – XPEL Paint Protection wręcz nasyciło kolor lakieru oraz nadało atrakcyjny efekt połysku. Jak długo będzie się utrzymywać? Gwarantujemy, że minimum dekadę. Zastosowanie się do kilku reguł czyszczenia folii do ochrony lakieru Porsche pozwala jednak wydłużyć ten czas o kolejne kilka dobrych lat.