Oklejanie dla Ecobike

Oklejanie dla Ecobike

Jedną z naszych specjalności jest oklejanie reklamowe samochodów. Tym razem zostaliśmy poproszeni przez markę Ecobike o oklejenie ich pojazdu dostawczego. Jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca z sukcesem od kilkunastu lat. To pociąga za sobą dużą odpowiedzialność związaną z tworzeniem odpowiedniego wizerunku.

Kolory marki są znane jej klientom; pozostało nam więc zadbać o to, aby ta reklama była dobrze widoczna i rozpoznawalna. Ecobike produkuje rowery elektryczne, stawiając na przyjazne środowisku rozwiązania.

Precyzyjne oklejanie pojazdu folią

Zanim przystąpiliśmy do pracy, musieliśmy oczywiście przygotować samochód. Starannie go umyliśmy, zadbaliśmy o to, żeby nie pozostało na nim nawet najmniejsze zabrudzenie. Wszystkie czynności wykonaliśmy w specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Pojazd jest widoczny z daleka, jasno komunikuje ideały, z którymi związana jest marka, czyli ekologię, dbałość o środowisko naturalne, a przy tym podkreśla polskie pochodzenie firmy. Z tyłu zostawiliśmy miejsce na adres firmy, akcentując jej lokalność i bliskość dla potencjalnych klientów.