Oklejanie łodzi folią: pływające okręty w stoczni Artgrafcars

Oklejanie łodzi folią: pływające okręty w stoczni Artgrafcars

Nie poprzestajemy wyłącznie na samochodach. Z równym zapałem troszczymy się o wszelkie inne środki transportu – także pływające. Dlatego chętnie przyjęliśmy zlecenie na oklejanie łodzi folią, czego efekty zobaczysz w tej galerii. Stworzyliśmy personalizowany projekt, który następnie wcieliliśmy w życie. Dzięki detailingowi motorówka zyskała zupełnie nowy, estetyczny wygląd włącznie z czytelnym oznakowaniem graficznym.

Do realizacji użyliśmy wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się nasyconą kolorystyką oraz błyszczącą powierzchnią. Zyskują one na wartości zwłaszcza podczas poruszania się po wodzie, gdy na maszynie osiadają kropelki, które zwracają uwagę na przeprowadzony detailing łodzi.

Wszystko zostało zrobione w ekspresowym tempie dzięki naszemu doświadczeniu w oklejaniu folią. W praktyce ten proces nie różni się to tak bardzo od tego, co robi się w przypadku pojazdów lądowych. Za każdym razem do wykonania personalizowanego projektu musieliśmy nanieść warstwę ochronną przy pomocy specjalnego sprzętu, a następnie ręcznie zająć się najmniejszymi detalami. Tylko w ten sposób mogliśmy osiągnąć tak satysfakcjonujący efekt.

Warto dodać, że detailing zabezpiecza też łódź przed szkodliwym działaniem wody. Oklejanie folią przydaje się więc jako forma ochrony, która jednocześnie zapewnia jak najlepsze wrażenia estetyczne. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad personalizowanym projektem dla swojej motorówki. Chętnie pomożemy klientom, ponieważ mamy niezbędne doświadczenie i dostęp do nowoczesnych materiałów oraz sprzętu.