Peugeot Partner Lux-Bud Design

Peugeot Partner Lux-Bud Design

Jednym z oferowanych przez nas wariantów oklejania samochodów jest oklejanie reklamowe. Do realizacji każdego z tego rodzaju zamówień podchodzimy indywidualnie. Aby efekt naszej pracy był zadowalający, staramy się przygotować projekt, który jak najlepiej będzie korespondował z działalnością prowadzoną przez klienta.

Reklama na aucie Lux-Bud Design

W tym przypadku mamy do czynienia z firmą Lux-Bud Design zajmującą się m.in. projektowaniem wnętrz. Reklama zakładu działającego przy ul. Jesionowej 22 w Nadolicach Wielkich jest spójna z jego ofertą. Lux-Bud Design zajmuje się także projektowaniem i wykonywaniem mebli. Zdecydowaliśmy się na stworzenie wzoru okleiny, który sugerowałby, że mamy do czynienia z firmą, na której można polegać. Zależało nam, by wszyscy, którzy każdego dnia przechodzą obok Peugeota zwracali uwagę na mijaną reklamę. Ważne, by zastosowana wizualizacja automatycznie kojarzyła się z elegancją i dobrym stylem. Stąd pomysł na zobrazowanie domowego wnętrza, które zilustrowaliśmy prostą białą kreską. Postawienie na jedynie dwa kolory (czarny i biały) dodaje całości elegancji. Oklejony tak Peugeot nie tylko wyróżnia się z tłumu, ale stanowi też alternatywę dla wielu krzykliwie ozdobionych aut. Minimalistyczna warstwa wizualna budzi zaufanie potencjalnego klienta i działa na niego zachęcająco.

Reklama na samochodzie to bardzo dobry pomysł na promowanie prowadzonej działalności gospodarczej. Biały Peugeot Partner w wersji dostawczej okazał się świetnym nośnikiem reklamy.