Range Rover

Wytrzymała powłoka ochronna lakieru Range Rover w asortymencie ArtGrafcars

Mamy przyjemność zaprezentować Wam profesjonalną i przez lata doskonaloną usługę – zabezpieczenie lakieru folią. Poprzez zastosowanie dedykowanej folii na lakier samochodu zwiększona zostanie jego wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki tej technologii podwyższona zostanie również wartość rynkowa auta, co ma ogromne znaczenie w przypadku sprzedaży tak stuningowanego pojazdu.

Wprowadzenie takiego rozwiązania to idealny sposób na przyjemniejsze oraz po prostu łatwiejsze mycie nadwozia.  Atrakcyjny wygląd karoserii swojego samochodu można trwale osiągnąć poprzez zabezpieczenie lakieru folią Range Rover.

Gwarantujemy wysokiej klasy usługę, wykonaną przez zespół wyspecjalizowanych fachowców. Lata praktyki detailingu aut są świadectwem ogromnej precyzji i pasji, jaką poświęcamy każdemu projektowi. Wykorzystując materiały najwyższej klasy, jesteśmy pewni, że usługa spełni Wasze oczekiwania. Decydując się na profesjonalną usługę ochrony karoserii w naszym studio, wybieracie najwyższy standard i pełną satysfakcję.

Ochrona lakieru samochodowego – sprawdź ofertę!