Stylizacja i wrapping 6

Stylizacja i wrapping 6

Ford mustang GT – grafika reklamowa na samochodzie

Oklejanie samochodu to nowoczesna metoda, dzięki której można wykreować zupełnie nową stylistykę, a przy tym ochronić lakier samochodu przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Folie zabezpieczające, którymi oklejony został Fort Mustang GT, spełniają jednocześnie funkcję ochronną oraz reklamową, w czytelny sposób prezentując logo klienta.

Przy tym projekcie zależało nam na stworzeniu wyraźnej dynamiki, dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie odważnych pasów oraz plam kolorystycznych wzdłuż całego pojazdu. Wykonany przez nas car wrapping sprawił, że Mustang GT z pewnością będzie się wyróżniał na drodze. Dzięki zaawansowanej technologii i zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe oklejanie aut także w miejscach trudno dostępnych, o skomplikowanych kształtach.

W tym przypadku Mustang GT posiada folie zabezpieczające praktycznie na całej powierzchni, wokół zderzaka i reflektorów, przy nadkolach. Wymagało to od nas bardzo precyzyjnego i starannego podejścia, aby mieć pewność, że folia będzie idealnie przylegać do karoserii. Nawet najmniejszy błąd sprawiłby, że cała praca poszłaby na marne.

Oklejanie samochodów takich jak Mustang GT to dla nas wyzwania, do których podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Ukończenie tego projektu dało nam ogromną satysfakcję, a zadowolenie klienta było największą nagrodą. Przy każdym zleceniu staramy się osiągnąć zamierzony efekt estetyczny, który niejednokrotnie całkowicie odmienia pierwotny wygląd samochodu.