Zmiana koloru busa + stylizacja paskiem

Zmiana koloru busa + stylizacja paskiem

Do naszego warsztatu trafił Mercedes Sprinter. Pokaźnych rozmiarów pojazd wymagał oklejania. Przebiegło ono bez większych problemów. Na samym początku oczyściliśmy powierzchnię odświeżenia, aby zyskać na atrakcyjnym wyglądzie. Podstawowym wyzwaniem była zmiana koloru busa. W tym celu wykorzystaliśmy najlepsze znane w branży rozwiązanie, a więc pojazdu, aby folia nie miała żadnych słabości na całej swojej powierzchni. Następnie delikatnie i równomiernie rozprowadzaliśmy materiał po karoserii. To czasochłonne, ale dające dużo satysfakcji zajęcie. Zwłaszcza że efekty można zobaczyć natychmiast po zakończeniu pracy. Zajęliśmy się oklejaniem także mniejszych elementów, takich jak lusterka, przednia część maski, błotniki czy przednie lampy.

Jak widać na załączonym obrazku, oklejanie busa na kolor Satin Thundercloud przyniosło spodziewany efekt. Mercedes Sprinter prezentuje się teraz o wiele lepiej. Nie można przy tym zapomnieć o innych korzyściach, które daje folia 3M. Wśród nich warto wymienić m.in. ograniczanie przenikania energii słonecznej z zewnątrz, co stwarza komfortowe warunki klimatyczne wewnątrz busa, a także zapewnienie prywatności pasażerom i kierowcy.

Na sam koniec przeprowadziliśmy stylizację paskiem z napisem VIP. Dzięki zmianie koloru, użyciu folii 3M i drobnym zabiegom kosmetycznym z zakresu auto detailing pojazd spełnia najwyższe standardy. Z pewnością nie umknie to uwadze każdego, kto będzie miał przyjemność usiąść za kółkiem lub na fotelu pasażera.