Detailing motocykli

Jeśli kochają Państwo swój motocykl, to z pewnością pragną Państwo, aby lśnił czystością, wzbudzał podziw i był dobrze zabezpieczony przed trudami eksploatacji. Wszystko to można zyskać, korzystając z usługi detailingu motocykla, którą pragniemy zaproponować. W ArtGrafcars dbamy również o jednoślady, oferując kompleksowy, profesjonalny detailing motocyklowy. Zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty i sprawdzenia, jak pomagamy właścicielom ścigaczy, chopperów, enduro oraz pozostałych jednostek dbać o swoje maszyny.

Moto detailing – więcej niż polerowanie lakieru motocykla

Decydując się na skorzystanie z oferty detailingu motocyklowego, mogą Państwo nie tylko przywrócić fabryczny stan karoserii, ale wręcz sprawić, że będzie ona wyglądała jeszcze lepiej niż w salonie! Profesjonalnie wykonujemy korekty lakieru, impregnację skórzanej kanapy lub aplikację powłoki ceramicznej, dzięki temu mogą Państwo cieszyć się spektakularnym efektem przez wiele miesięcy.

Detailing motocykla Wrocław – gdzie można skorzystać z usługi?

Nasze usługi wykonujemy w doskonale wyposażonym studiu detailingowym w Jelczu-Laskowicach, niedaleko Wrocławia. Nowoczesny garaż oraz najwyższej klasy materiały i preparaty to gwarancja doskonałego efektu i wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie.

MOTO DETAILING – cena

Zastanawiają się Państwo, ile kosztuje detailing motocyklowy we Wrocławiu i okolicach? Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. U nas mogą Państwo skorzystać z usługi detailingu motocykla w cenie dopasowanej do indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy do umówienia się na profesjonalny detailing motocykla. Dzięki naszym usługom mogą Państwo przywróć swojej maszynie blask, jakim lśniła zaraz po wyjeździe z salonu.

Na czym polega detailing motocykla?

Podobnie jak specjalistyczna pielęgnacja samochodów, również moto detailing obejmuje szereg zaawansowanych zabiegów, związanych z korektą lakieru, jego zabezpieczeniem oraz profesjonalnym czyszczeniem. Pierwszym etapem detailingu motocyklowego zawsze jest dokładne mycie karoserii, które pozwala przywrócić jej fabryczną czystość. Następnie przeprowadzana jest korekta lakieru, obejmująca m.in. usuwanie drobnych rys czy ubytków. Profesjonalnemu odnowieniu podlegają także elementy chromowane, lusterka, szyby, czy plastiki, a także kanapa motocykla. Na skorygowany lakier może zostać zaaplikowana powłoka ochronna, która zwiększy wytrzymałość karoserii i zapewni jeszcze efektowniejszy wygląd.

detailing motocykla
detailing motocykla wrocław

Dla kogo jest detailing motocyklowy?

Swoją ofertę detailingu motocykli we Wrocławiu i okolicach kierujemy zarówno do właścicieli nowych maszyn, pragnących przedłużyć żywotność swoich jednośladów i podnieść ich walory estetyczne, jak i posiadaczy używanych pojazdów, chcących przywrócić ich dawny blask oraz zabezpieczyć lakier, siedzisko lub pozostałe elementy przed trudami codziennej eksploatacji.