GUMBALL 3000 TO MIĘDZYNARODOWY RAJD SAMOCHODOWY

GUMBALL 3000 TO MIĘDZYNARODOWY RAJD SAMOCHODOWY

Po raz pierwszy rajd pod nazwą Gumball 3000 wystartował w Europie w 1999 roku, szybko zdobywając sobie reputację najsławniejszej i pełnej gwiazd imprezy tego typu. Wśród kierowców tego rajdu były sławy, bankierzy, właściciele nocnych klubów, menadżerowie, muzyczni magnaci, gwiazdy sportu i inni entuzjaści samochodów. Co roku zgłoszeni kierowcy mają do pokonania 3000 mil (około 5 tyś. kilometrów) po drogach krajów europejskich.

Trasa tegorocznego Gumball 3000 zaczęła się w Rydze 1 lipca, a po przejechaniu przez 7 państw 8 lipca 2017 skończyła na wyspie Mykonos.

GUMBALL 3000 // AUTA // STYLIZACJA

Gumball 3000 to impreza z fajerwerkami, pokaz kosmicznych aut, zwariowanych osobowości, ludzi chcących przeżyć niezapomniane chwile, chcących bawić się na najwyższym poziomie, pokazać siebie i rywalizować na drodze. To wyjątkowa impreza gdzie granica stylizacji aut nie istnieje. Projekty ujawniają dusze i charakter ich właścicieli.

GUMBALL 3000 // WRAPPING

Wyjątkowe zlecenie.

Martin Kaczmarski – biznesmen i kierowca rajdowy i wyścigowy.

Auto – Lamborghini Aventador LP750 Super Veloce.

Stylizacja – Dubaj/Europe camo marpat desert style ?

Świetna współpraca z klientem, nasze wyczucie potrzeb, doświadczenie całego zespołu, kompleksowa obsługa graficzna i druku na różnego rodzaju materiałach – w tym druk na chromowanej folii spowodowało, że efekt końcowy stylizacji Aventadora wyszedł perfekcyjnie.

Lambo zachowało swój piękny czerwony kolor, zamaskowane kamuflażem chromy błyszczały, nadawały styl i podkreślały linię Super Veloce.

Folie poliuretanowe do ochrony lakieru samochodowego i przedniej szyby skutecznie zabezpieczyły karoserię przed uszkodzeniami z zewnątrz na trasie całego rajdu.

Do projektu Gumball 3000 Martina Kaczmarskiego za auto suportowe służył Mercedes-Benz GLS AMG, który również otrzymał stylizację chromu i pakiet zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.

Gumball 3000 edycja 2017 to dla naszego klienta i zespołu Artgrafcars pierwsze takie doświadczenie – możliwe, że za rok będziemy pracowali nad kolejną stylizacją ?

Sebastian Poparda

Bardzo miło było nam gościć w naszej firmie ekipę MartinOfficial i Player.pl  na nagraniu odcinka z wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi na  YouTube – MartinKaczmarskiPL i Player.pl

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020