Personalizacja samochodu

Personalizacja samochodu

Nowy Lexus RCF to prowokujące Coupe o wyścigowych aspiracjach popartych supernowoczesną techniką i agresywną stylizacją. Auto przyjechało do nas w kolorze białym , a poprzez spersonalizowana stylizację zewnętrzną i zmianę koloru stało się jeszcze bardziej wyjątkowe i dopełnione.  Zaprojektowaliśmy indywidualnie dopasowaną grafikę do zamawiającej osoby. Taki projekt przygotowywany jest od początku do końca pod kątem właściciela samochodu.

Grafika na auto daje doskonały efekt

Indywidualny projekt oklejania samochodu musi być nastawiony na jak najlepszy efekt. W przypadku Lexusa RC F udało się go uzyskać wprost bezbłędnie. Dzięki niebieskiej barwie drapieżne auto wygląda jeszcze ciekawiej. Kolorystyczne połączenie niebieskiego z czarnym sprawia wrażenie, że mamy do czynienia z samochodem niemalże rajdowym. Grafika zaprojektowana pod ścisłymi wytycznymi Klienta doskonale współgra z samochodem, podkreślając jego prawdziwą naturę. Teraz można z czystym sumieniem powiedzieć, że prezentowany tu Lexus jest autem dopieszczonym w każdym calu. 

indywidualny projekt samochodu
indywidualna stylizacja samochodu

Nie ma tu mowy o choćby jednym niepasującym elemencie. Aluminiowe felgi dodają lekkości, a dzięki zwartym reflektorom LED, kształtowi tylnych lamp łączącym się z linią nadwozia mamy wrażenie minimalistycznego, lecz dopracowanego wzornictwa. Nie zapominajmy, że Lexusa RC F wyróżniają nieprzeciętne osiągi. Pod maską pracuje 5-litrowy, 460-konny silnik. Ale jak mówi sam producent, w tym wypadku chodzi o coś więcej niż prędkość. Istotne jest to, jak samochód zachowuje się na drodze, jak wygląda jego relacja z kierowcą oraz jak wpływa na zmysły. My wiemy, że Lexus tworzy samochody, które oprócz mocy silnika oferują też moc emocji. Nasza stylizacja podkreśla to bardzo dokładnie.

Indywidualna stylizacja auta – nasze zasady

 

Po pierwsze: stylizacja auta

Modyfikacje mają za zadanie nadać samochodowi indywidualizmu. Lexus jest marką, której pojazdy są niemalże doskonałe. To jednak nie znaczy, że nie można uczynić ich jeszcze atrakcyjniejszymi dla oka. Tak samo było w przypadku tego egzemplarza. Lexus RC F to coupe o wyścigowych aspiracjach. Nowoczesna technika i agresywna stylizacja dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Auto widoczne na zdjęciu przyjechało do nas w kolorze białym. Prezentowało się dobrze, ale zgodziliśmy się z właścicielem, że dzięki spersonalizowanej stylizacji zewnętrznej będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest nowy kolor, ale zanim mogliśmy go zastosować, czekało nas sporo twórczej pracy. Stylizacja samochodu dopiero się zaczynała.

Po drugie: projekt grafiki na samochód

Projektowanie grafiki jest w gruncie rzeczy tuningiem zewnętrznym samochodu. Po rozmowach z właścicielem Lexusa zaprojektowaliśmy spersonalizowaną grafikę, którą dopiero wtedy można było nanieść na auto. Każdy tego rodzaju projekt od początku do końca przygotowywany jest według wytycznych właściciela samochodu. Pomysł na grafikę na auto zawsze jest pomysłem Klienta. Rozumiemy jednak, że czasami trudno dokładnie opisać wszystkie kłębiące się w głowie pomysły. Jesteśmy od tego, by w tym pomóc i wspólnie dojść do efektu końcowego.

Indywidualne projekty w salonie Artgraf Cars

Artgraf mieści się w Jelczu-Laskowicach przy ul. Belgijskiej 6. Umów się na wizytę w ShowRoomie, wybierz pasujący Ci kolor i powiedz, czego oczekujesz. Reszta będzie po naszej stronie. Gwarantujemy Ci nasz profesjonalizm i Twoją satysfakcję. Wypełnij formularz na stronie bądź zadzwoń i niech Twoje auto nabierze kolorów!

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020