JAK TO JEST Z TYMI FOLIAMI?

JAK TO JEST Z TYMI FOLIAMI?

Większość z nas myśli, że naklejka to tylko naklejka, ale są jednak różnice i to bardzo wiele różnic pomiędzy materiałami. Każda folia ma swoją własną jakość, wytrzymałość i rozciągliwość. Każda marka ma własną specyfikę aplikacji. Naszym zadaniem jest więc uważnie patrzyć na życzenia klienta i rozważyć jak możemy najlepiej wykonać dla niego pracę. W Artgraf szukamy najlepszych folii – możemy okleić wszystko, od kuchni po samoloty. 

Dokumentacja

Dokumentacja

Wzorniki

Wzorniki Folie tymczasowe Folie do zastosowań tymczasowych, są to folie z usuwalną warstwą kleju, które można łatwo usunąć z powierzchni, na której są naklejone. Ta folia jest często używana do promocji. Folie te mają trwałość przez 2 do 3 lat. Najczęściej stosowaną folią jest folia ze stałą warstwą kleju. Zwykle używamy tej folii do płaskich lub zakrzywionych powierzchni samochodów, znaków czy napisów okiennych. Ta folia ma żywotność od 3 do 5 lat. 

Próbniki

Próbniki

 

Folie

FolieWysokiej jakości foliaFolia , którą stosujemy do wrappingu i reklam na aucie ma wysoką jakość i ma trwałość 7 lat. Wszystkie te folie są dostępne w wersji drukowanej i pełnokolorowej. Nasi aplikatorzy- bohaterowie #ArtgrafcarsTeam ? dokładnie wiedzą jak traktować te folie i przetwarzać je w najlepszy wynik końcowy. Chcielibyśmy doradzić i Tobie-  stworzyć kombinacje dla najfajniejszych efektów końcowych.Każdego roku pojawia się w ofercie kilka nowych folii w kolorystyce, strukturze i zastosowaniu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami. Mamy wiedzę w tym zakresie i wiemy jakie są możliwości.W tym roku mamy dla Was nowe kolory.Zadzwoń lub napisz do nas (przyjdź na filiżankę kawy ? )

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020