Oklejanie naczep i ciężarówek – wszystko co musisz wiedzieć

oklejanie naczep
Oklejanie naczep i ciężarówek – wszystko co musisz wiedzieć

Oklejanie samochodów ciężarowych to efektowna i skuteczna forma reklamy. Dzięki mobilności reklama dociera do bardzo dużej grupy odbiorców. Po co wozić białą, niezagospodarowaną powierzchnię? Lepiej pokaż ją nam. Duży rozmiar pojazdu nie jest przeszkodą w jego sprawnym i efektownym oklejeniu. Takie prace wykonujemy z powodzeniem od lat. Co jest ważne przy wykonywaniu zlecenia tego rodzaju? Czy oklejanie jest bezpieczne dla podłoża? Odpowiedzmy na te i inne pytania.

Oklejanie samochodów ciężarowych to nasza specjalność

Wielka naczepa, samochód ciężarowy – takie zlecenia to dla nas nie problem, lecz wyzwanie. Realizujemy zlecenia wymagające nie tylko umiejętności, ale też wyobraźni. Każde zlecenie zaczynamy tak samo: rozmawiamy z klientem, pytamy o rozmaite szczegóły, a następnie wykonujemy projekt. To od zleceniodawcy zależy, czy okleina będzie składać się z wyciętych liter lub symboli, czy może z folii zadrukowanej grafiką. Każda reklama nanoszona jest na dokładnie umytą i odtłuszczoną powierzchnię. Takie podejście zapewnia najlepszy i długotrwały efekt. Oklejanie ciężarówek realizujemy tak samo starannie, jak w przypadku samochodów osobowych. Rozmiar nie jest przeszkodą w osiągnięciu dobrego efektu. W dorobku mamy już oklejenie niejednego pojazdu wielkogabarytowego. Praca nad każdym z nich przebiegała bez komplikacji, a efekt zawsze był zgodny z początkowymi zamierzeniami.

Oklejanie naczep, czyli zadanie specjalne

Choć oklejenie naczepy zajmuje więcej czasu, niż małego auta dostawczego, to takich zadań podejmujemy się chętnie. Czas realizacji zadania zależy od różnych czynników, dlatego termin realizacji zawsze ustalamy indywidualnie. Trwałość folii oceniana jest na kilka lat, ale wiele zależy tu od warunków, w jakich jest eksploatowana. Oklejanie ciężarówek i oklejanie naczep niemal zawsze wiąże się z zapełnieniem bardzo dużej i płaskiej powierzchni. Do takich zadań używa się zwykle foli monomerycznych lub polimerowych. Są one dodatkowo laminowane, co pozwala zabezpieczyć wydruk przed czynnikami zewnętrznymi. Ceny folii monomerycznych są znacznie niższe od foli wylewanych. Ich dodatkowym plusem jest fakt, że na płaskich powierzchniach sprawdzają się bardzo dobrze. Oklejenie pojazdu jest dobrą okazją do przeprowadzenia jego dechromingu czy nawet detalingu. W przypadku naczep i przyczep takie zabiegi nie znajdą raczej zastosowania. Jeśli jednak chodzić będzie o oklejanie samochodów ciężarowych, maskowanie chromowanych powierzchni może już zostać przeprowadzone.

Autor: Karol
Data publikacji: 27 września 2022