Oklejanie samochodów Katowice

Jesteśmy profesjonalnym studiem Car Wrappingowym, które oferuje swoje usługi Klientom z Katowic. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla wielu firm, jak i osób prywatnych z Katowic, a w skład naszych usług wchodzi kompleksowa zmiana koloru samochodu, przy jednoczesnej ochronie oryginalnego lakieru, czy oklejanie flot samochodów firmowych, po nietypowe i ekstremalne projekty!


Zapewniamy efektowne połączenie prestiżu z szybkością wykonania jak również szybkiej możliwości powrotu do oryginalnego koloru.

Oklejanie samochodów Katowice

Oklejanie aut folią i nadanie im całkowicie nowego wyglądu to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Cały proces zmiany wizerunku samochodu jest fascynującą przygodą, której cel to stworzenie pojazdu stanowiącego odbicie marzeń klienta.  Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne oraz nasza kreatywność to gwarancja powodzenia każdej metamorfozy.

Podczas pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości folie zapewniające idealny efekt, jak również trwałość. Jeśli interesuje Państwa profesjonalne oklejanie aut, Katowice to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi. Wystarczy się z nami skontaktować, aby przedstawić swoje oczekiwania – my zajmiemy się resztą. Dzięki temu, że zrealizowaliśmy już ogromną ilość zleceń, z przyjemnością służymy poradą zarówno w zakresie wizualnej, jak i technicznej strony projektu.

 

Czytaj więcej

Co oferujemy?

Jeśli chodzi o oklejanie samochodów Katowice to miasto, w którym wielu klientów skorzystało już z naszych usług, gdyż zlecenia wykonujemy szybko, precyzyjnie, a także estetycznie. Proponujemy zmianę koloru auta za pomocą aplikacji folii w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to pakiet Standard obejmujący oklejanie zewnętrznych części samochodu, a drugi – Elite – polega na zmianie koloru również wewnątrz pojazdu, co wymaga demontażu drzwi. Usługi te oczywiście różnią się ceną, jednak zapewniamy konkurencyjną ofertę, dzięki czemu każdy, kto marzy o metamorfozie auta, może wcielić swoje plany w życie.

Oklejanie aut Katowice – pomysł na szybką metamorfozę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa dysponujące flotą pojazdów, która musi zostać przystosowana do firmowego wizerunku. Nasze doświadczenie pozwala nie tylko na standardową zmianę koloru samochodu, ale również na stworzenie oryginalnych grafik reklamowych, które podkreślą charakter przedsiębiorstwa i zwrócą uwagę klientów. Jeśli zastanawiają się Państwo nad oklejeniem auta w Katowicach, ale nie mogą się Państwo zdecydować, zachęcamy do kontaktu, a rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Warto pamiętać, że cały proces jest w 100% odwracalny i w każdej chwili można powróć do pierwotnego koloru czterokołowca.

 

 


Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy zmianę koloru w dwóch pakietach.

Pakiet Standard – zmiana koloru samochodu
(wariant z demontażem elementów auta)

Pakiet Elite – zmiana koloru samochodu i wnęk
(wariant z demontażem elementów auta oraz drzwi)

FLOTY / AUTA KURIERSKIE

Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze techniczne, aby okleić Twoją flotę.

Zapewniamy:

– Szybkość aplikacji, dwa teamy aplikatorskie.

– Dostosowanie projektów – nie musicie Państwo się martwić o pliki, wymiary. Przygotowanie plików i wizualizacji przez Artgrafcars do każdego auta daje pewność uniknięcia pomyłki, pozwala oszczędzać Państwu czas i dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem graficznym.

– Ciągłość kolorystyki.

– Materiały zawsze są tej samej jakości, odpowiednio dobrane – nie oszczędzamy na jakości.

– Profesjonalny zespół – montaż przeprowadzają wyspecjalizowani wrapperzy, przeszkoleni typowo do oklejania i stylizacji pojazdów.

– Posiadamy własny park maszynowy i wyspecjalizowany warsztat od oklejania pojazdów (również wysokich).

– Wykonujemy prace wyjazdowe, dojedziemy do klienta oraz salonu.