Oklejanie samochodów Opole

Jako profesjonalne studio Car Wrappingowe, zrealizowaliśmy już wiele ciekawych projektów dla osób, firm i instytucji znajdujących się na terenie Opola i okolicznych miejscowości, a w skład naszych usług wchodzi kompleksowa zmiana koloru auta, przy jednoczesnym zabezpieczeniu oryginalnego lakieru oraz oklejanie samochodów flotowych, aby zamienić samochody służbowe w jeżdżącą reklamę firmy!


Zapewniamy efektowne połączenie prestiżu z szybkością wykonania jak również szybkiej możliwości powrotu do oryginalnego koloru.

Rzetelne oklejanie samochodów Opole

Dla osób, które interesuje profesjonalne oklejanie aut, Opole ma wiele do zaoferowania. W okolicach mogą Państwo skorzystać z usług naszej firmy ArtGraf Cars, która od lat zajmuje się tworzeniem oraz montażem grafik reklamowych na pojazdy. Dopasujemy do Państwa preferencji idealną formę grafiki reklamowej na samochód, która może pokrywać zarówno całą powierzchnię karoserii, jak i wyłącznie drzwi, bagażnik lub tylne szyby.

Czytaj więcej

Jeżeli interesuje Państwa oklejanie samochodów, opolskie województwo słynie przede wszystkim z naszych usług. Wszystko za sprawą indywidualnego podejścia do klienta, a także stale wysokiego poziomu grafik reklamowych oraz ich montażu przez profesjonalnych wrapperów. Do zrealizowania metamorfozy korzystamy zawsze z tych samych materiałów najwyższej jakości. Cechuje je wieloletnia wytrzymałość, dlatego pojazd może być normalnie eksploatowany oraz myty, a reklama nie traci na swojej pierwotnej jakości. Jeżeli zapragną Państwo zmodyfikować wcześniej używane grafiki reklamowe, nie ma problemu z ich demontażem. Nie pozostawią żadnego trwałego śladu na karoserii czy szybach pojazdu.

W kwestii takiej jak oklejanie samochodów Opole, cena może okazać się istotnym wyznacznikiem. Na uwadze mamy opłacalność naszych usług także dla tych klientów, którzy planują oklejanie większej liczby pojazdów. Posiadamy cenne doświadczenie w oklejaniu całych flot taksówek czy samochodów kurierskich. Dzięki temu gwarantujemy jednolity efekt i ciągłość kolorystyczną względem wszystkich oklejonych aut.

 


Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy zmianę koloru w dwóch pakietach.

Pakiet Standard – zmiana koloru samochodu
(wariant z demontażem elementów auta)

Pakiet Elite – zmiana koloru samochodu i wnęk
(wariant z demontażem elementów auta oraz drzwi)

FLOTY / AUTA KURIERSKIE

Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze techniczne, aby okleić Twoją flotę.

Zapewniamy:

– Szybkość aplikacji, dwa teamy aplikatorskie.

– Dostosowanie projektów – nie musicie Państwo się martwić o pliki, wymiary. Przygotowanie plików i wizualizacji przez Artgrafcars do każdego auta daje pewność uniknięcia pomyłki, pozwala oszczędzać Państwu czas i dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem graficznym.

– Ciągłość kolorystyki.

– Materiały zawsze są tej samej jakości, odpowiednio dobrane – nie oszczędzamy na jakości.

– Profesjonalny zespół – montaż przeprowadzają wyspecjalizowani wrapperzy, przeszkoleni typowo do oklejania i stylizacji pojazdów.

– Posiadamy własny park maszynowy i wyspecjalizowany warsztat od oklejania pojazdów (również wysokich).

– Wykonujemy prace wyjazdowe, dojedziemy do klienta oraz salonu.