PORSCHE 911 CARRERA 4S – STYLIZACJA

PORSCHE 911 CARRERA 4S – STYLIZACJA

Porsche 911 Carrera 4s. Jest to jedno z luksusowych samochodów z rodziny Porsche, które rozpędza się do setki w niepełna 4 sekundy, a jego maksymalna prędkość to 305 km/h.

W poniższej galerii dostrzegamy jak pasek specjalnie zaprojektowany przez naszą firmę idealnie komponuje się z tym modelem samochodu nadając mu miano auta wyścigowego gotowego do podjęcia każdego wyzwania. Srebrno-żółta kolorystyka umieszczona na przedniej fasadzie, bokach, okapie i dachu oraz niewielkie litery „Porsche” na bokach nadaje samochodowi ergonomiczności, podkreśla jego wysoki błysk karoserii i idealnie łączy się z zaciskami na felgach dodając równomiernego odbicia promieni słonecznych na felgach.

Nasza kolekcja naklejek z bocznymi paskami zawiera wiele rozmiarów i stylów, które umożliwiają replikację wersji fabrycznych i historycznych. Kieszonki pasków bocznych, niezależnie od tego, czy są to paski pojedyncze czy potrójne, zawsze dodają delikatnego, ale designerskiego wyglądu , lub podkreślają klasykę auta. Myślisz o sprzedaży swojego samochodu? Zestaw pasków bocznych ułatwia szybszą sprzedaż i zwiększa wartość samochodu. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Masz pomysł? Przyjdź! Nasi graficy zaprojektują specjalnie coś dla Ciebie!

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020