Skuteczna ochrona zderzaka folią

Skuteczna ochrona zderzaka folią

W ArtGrafcars zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wizualna prezencja samochodu. Atrakcyjny wygląd auta to w końcu źródło niewysłowionej satysfakcji i przyjemności. Każdy lubi przecież podziwiać swój pojazd, kiedy stoi na podjeździe, trasie czy parkingu. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że lśniący jak Słońce samochód przykuwa wszystkie spojrzenia na ulicy. Warto przykładać więc uwagę do takich detali jak ochrona zderzaka. Temu zagadnieniu poświęcony będzie poniższy wpis.

Dedykowana folia ochronna na zderzak

Dzięki zastosowaniu folii ochronnej można w skuteczny sposób zabezpieczyć takie elementy karoserii jak progi, słupki oraz zderzak. To właśnie te elementy najczęściej narażone są na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku jazdy po nierównym, wymagającym terenie. Jest to spowodowane odpryskującymi z drogi kamieniami, piaskiem bądź żwirem. Jeśli chcemy, żeby nadwozie naszego auta długo cieszyło oko, warto zaopatrzyć się w folię ochronną na tylny zderzak. Ten powleczony cienką warstwą kleistego spoiwa materiał cechuje się ogromną wytrzymałością i łatwością w montażu. Nasi mechanicy, wielcy pasjonaci detailingu, bez problemów nakładają taką folię na zderzak. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Dzięki temu samochód dłużej będzie się błyszczał, stanie się odporniejszy na zarysowania, dzięki czemu będzie wyglądał jakby dopiero wyjechał z salonu.

Warto też jest wspomnieć, że poprzez zastosowanie specjalnego materiału auto będzie prostsze w myciu, czy innej drobnej pielęgnacji. To rozwiązanie nie tylko idealnie zabezpiecza nadwozie samochodu, ale też maskuje ewentualne zarysowania powstałe przed  nałożeniem ochronnej folii.

Główne zalety folii ochronnej na tylny zderzak

Głównym atutem skorzystania z usługi nakładania folii jest ochrona  przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Nie straszna jej także pogoda – jest odporna na warunki atmosferyczne, co jest dość istotną kwestią, biorąc pod uwagę zmienne zjawiska pogodowe w Polsce.

Dedykowana folia na zderzak nie jest podatna na działanie soli drogowej, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza zimą. Pośrednio jest to więc perfekcyjny sposób na ograniczenie korozji auta.

Dbałość o blask i pielęgnację samochodu to również prestiż i satysfakcja z posiadania pięknego pojazdu. To także skuteczny sposób na podwyższenie wartości rynkowej auta. Jest to więc idealne rozwiązanie, które poleca się przed przystąpieniem do sprzedaży samochodu.

Czy warto decydować się na ochronę tylnego zderzaka? 

Jeśli chcemy, by auto prezentowało się okazale na drogach, ochrona tylnego zderzaka to zdecydowanie punkt w dziesiątkę. To także trwałe zwiększenie wartości pojazdu. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że posiadanie tak luksusowo stuningowanego i ekskluzywnie wyglądającego samochodu dostarczy ogromną satysfakcję i wiele przyjemności. Łatwość i szybkość w montażu może być dodatkowym atutem – będziecie mogli szybko wyjechać na drogę i przetestować założoną folię ochronnej. Często zdarza się tak, że nasi mechanicy zakładają folię na zderzak nawet w dwadzieścia minut.

Możemy zdecydować się na taki sposób poprawienia kondycji wizualnej samochodu w każdym momencie jego eksploatacji. Nie ważne, czy jest to chwilę przed wystawieniem auta na giełdzie, czy chcemy przygotować go na dość trudny teren. Dedykowana folia ochronna tylnego zderzaka sprawdzi się idealnie w każdych warunkach. Dzięki niej możemy być spokojni i nie martwić się o różnego typu zarysowania, urazy mechaniczne, odpryskujący lakier czy korozję spowodowaną solą drogową. To trwałe, atrakcyjne i – co najważniejsze – praktyczne rozwiązanie na lata.

Skontaktuj się z nami
Autor: Karol
Data publikacji: 28 października 2020