STICKERY, FOLIE, CHROM – TUNING DLA KAŻDEGO

STICKERY, FOLIE, CHROM – TUNING DLA KAŻDEGO

Dla fanów tuningu nie ma ograniczeń jeśli chodzi o modyfikację auta i z myślą o takich ludziach powstały naklejki i folie samochodowe. Zyskały one jednak sympatię nie tylko motomaniaków, ale także zwykłych „zjadaczy chleba”, którym po prostu podobają się dodatki na autach, nadające im stylu i nowego blasku. Studio samochodowe ArtGrafCars jest specjalistą w oklejaniu aut zarówno foliami jak i wlepami. Oto ich 3 flagowe produkty.

Naklejki samochodowe, czyli dla każdego coś miłego

Największą zaletą popularnych wlep jest ich uniwersalność i łatwość aplikacji. Pasują do każdego auta i każdy może je sobie z powodzeniem nakleić – nie jest potrzebna pomoc fachowych aplikatorów. Sticker’y to po prostu stylowe naklejki na auto, które mogą przybrać dowolną formę, od małych wzorków i motywów, aż do dużych powierzchni dedykowanych dla konkretnych modeli marek aut.

Naklejki mogą mieć humorystyczny wydźwięk (zabawny napis czy postać superbohatera z bajki) ale mogą stanowić też stylowy wzór, np. imitujący legendarne Subaru Colina McRae. DO wyboru jest wiele motywów i wzorów, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Folie samochodowe, czyli nowy design

Folie samochodowe produkowane i aplikowane przez ArtGrafCars stały się prawdziwym hitem. Dowolne elementy karoserii można okleić folią w dowolnym kolorze  i to bez ingerencji w lakier! Największą zaletą folii samochodowych jest to, że dostępne są dla każdego. Zmiana koloru auta nie musi wiązać się z wielkimi nakładami pieniężnymi – folie są w przystępnych cenach, na każdą kieszeń.

Za naklejanie folii, czyli car wrapping, odpowiedzialni są doświadczeni aplikatorzy. To najczęściej graficy z pasją do motoryzacji, którzy mają wieloletnie doświadczenie w stylizowaniu aut. Folie samochodowe nie mogą być naklejane w warunkach domowych, przez amatorów! To czynność wymagająca wielkiej precyzji i umiejętności manualnych. Niezbędny jest też odpowiedni sprzęt.

W salonach car wrappingowych, takich jak ArtGrafCars, oklejenie auta folią jest działaniem kompleksowym. Wystarczy Twój pomysł, a całą resztą – projektem i jego wykonaniem – zajmą się specjaliści.

Folie chromowane, czyli luksus na czterech kółkach

Folie chromowane to ewidentnie produkt dla klienta Premium, który wysoko ceni sobie elegancję i styl. Folie samochodowe mogą mieć formę chromu i jest to absolutny hit na polskich drogach – auta w chromie błyszczą się jak świeżo wypolerowane lustro i budzą podziw wszystkich wkoło!

Zasada jest identyczna, jak w przypadku klasycznych folii samochodowych,  których mowa była wyżej. Folie chromowane są także aplikowane przez doświadczonych grafików, a efekt jest absolutnie oszałamiający. ArtGrafCars może poszczycić się nawet wykonaniem projektu dla pewnej wrocławskiej firmy taksówkarskiej. Okleili chromem ich flagowe, luksusowe auto, a efekt tej współpracy rozszedł się szerokim echem po całej Polsce!

Jeżeli luksus jest tym co cenisz sobie najbardziej, to właśnie folie chromowane są wyborem dla Ciebie.

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020