STYLOWA I BEZPROBLEMOWA ZMIANA KOLORU AUTA

STYLOWA I BEZPROBLEMOWA ZMIANA KOLORU AUTA

Jeżeli chcesz, aby Twoje auto nabrało nowego blasku, to z pewnością zastanawiasz się jakiej użyć do tego metody. Stare rozwiązania, takie jak lakierowanie aut, odchodzi powoli do lamusa, ze względu na swoją inwazyjność oraz cenę. Światowy i polski rynek tuninngowy podbija za to car wrapping, czyli folie samochodowe. Na czym polega ich fenomen?

Po pierwsze, styl i elegancja

Folie samochodowe zdecydowanie wyróżniają się na drogach jakością wykonania oraz blaskiem i stylem. Efekt wizualny, który tworzą, jest niespotykany i charakterystyczny – auto lśni i wygląda naprawdę dynamicznie. Wystarczy spojrzeć na jakikolwiek tuning oparty na car wrappingu. Oklejona auta budzą zrozumiały podziw, bowiem wyróżnia się jakością wykonania i nieszablonowym designer.

Jest to zwłaszcza cenione wśród fanów tuningu, którzy przecież prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach upiększających samochody.

Po drugie, rozwiązanie dla każdego

Folie samochodowe nie wymagają wizyty w drogim studiu lakierniczym. Są one alternatywą dla tego typu rozwiązań i może pozwolić sobie na nie każdy człowiek. Folie nie są wielką inwestycją, która wyczyści nasz portfel do dna.

Uniwersalność folii przejawia się też w tym, że pasują do każdego auta. Samochody miejskie, sportowe, niskiej i wysokiej klasy, wszystkie wyglądają świetnie w folii samochodowej. Jest ona znakomitym zabiegiem kosmetycznym dla każdego kierowcy o dowolnym rodzaju pojazdu.

Folia samochodowe nie ingerują w lakier, zatem można oklejać nimi dowolne elementy karoserii, a samą folię wymienić w dowolnym momencie. Jeżeli znudzi nam się jakiś kolor czy stylizacja, to wystarczy po prostu odwiedzić salon i folię zdjąć lub wymienić!

Po trzecie, dowolna stylizacja

Folie samochodowe oferują pełną paletę kolorów i odcieni. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, gdyż możliwości są praktycznie nieskończone i zależą od gustów klienta. To jednak nie wszystko!

Folie mają nie tylko dowolne kolory, ale także różne formy. Hitem ostatniego roku jest folia chromowana, czyli chrom na karoserii samochodu. Jest to rozwiązanie dla klienta Premium, który ceni sobie elegancję, a wręcz ekstrawagancję. Chromowane pojazdy wyróżniają się na drogach, gdyż błyszczą się jak dobrze wypolerowane lustro!

Ciekawe jest też to,  że dzięki foliom samochodowym można wystylizować samochód w dowolny sposób. Chodzi tu np. o imitowanie legendarnych pojazdów kierowców WRC, takich jak Colin McRae i jego Subaru. Dla profesjonalnych aplikatorów folii ze studia ArtGrafCars nie jest to żadnym problemem – wystarczy pomysł i chęci, a całą resztą zajmą się właśnie oni.

Zmień kolor auta z ArtGrafCars

Jeżeli cenisz sobie styl, smak i nowoczesne rozwiązania, to car wrap powinien być Twoim wyborem. Folie samochodowe są dla każdego i pasują do wielu różnych kreacji. Mogą nadać autu powagi, albo właśnie uczynić je ekstrawaganckim i krzykliwym. Zainteresuj się   foliami samochodowymi,  a z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które idealnie trafi w Twoje gusta.

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 28 kwietnia 2020