Warunki gwarancji

ARTGRAFCARS gwarantuje, że materiał użyty do oklejenia karoserii został dobrany i zaaplikowany wg sztuki. Każdy materiał posiada gwarancję producenta. Dane użytego materiału znajdziesz na karcie gwarancyjnej, zapoznaj się ze specyfikacją użytego produktu w Internecie lub poproś menadżera  o kartę techniczną .
Wierzymy w realną trwałość i ochronę wybranych/stosowanych przez nas produktów i umiejętności naszych Certyfikowanych Aplikatorów ARTGRAFCARS. Dlatego obiecujemy tylko to , co fizycznie można osiągnąć w ramach standardów jakości, które sami sobie wyznaczamy.
 
ARTGRAFCARS na aplikację udziela gwarancji na okres jednego roku

GWARANCJA OBEJMUJE

-pękanie folii (z wykluczeniem pęknięć spowodowanych uszkodzeniami mechanicznymi)-powstawanie pęcherzy powietrza-żółknięcieKtórych przyczyna wystąpiła podczas procesu produkcji lub spowodowane wadami materiału (specyfikacja materiału w karcie gwarancyjnej).

GWARANCJA NIE OBEJMUJE

– Wpływu zanieczyszczeń drogowych, 
– Zniszczeń spowodowanych nieprawidłowym użytkowaniem, rozdarć, wypadków/kolizji oraz uszkodzeń mechanicznych, narażeniem produktów na ekstremalne sytuacje i warunki do których nie zostały zaprojektowane.
 – Gwarancja nie obejmuje naprawy lakieru, niezależnie od przyczyny jego uszkodzenia. Folia powinna być stosowana tylko i wyłącznie na elementy lakierowane, lampy, kierunkowskazy, włókno węglowe oraz elementy chromowane.
– Gwarancja nie obejmuje w przypadku niewłaściwej pielęgnacji auta, nanoszenia dodatkowych powłok, nanoszenie kolejnej warstwy folii, nadużycia, użycia środków ściernych lub agresywnej chemii.

Folia przeznaczona jest wyłącznie na oryginalny fabryczny lakier pozbawiony defektów. Folii nie należy stosować w przypadku, gdy element karoserii został powtórnie polakierowany, wymieniony na nieoryginalny lub jest to powierzchnia winylowa

PROCEDURA GWARANCYJNA

– Jeśli uważasz , że produkt /usługa jest wadliwa, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę.
– Po inspekcji ustalimy, czy mają zastosowanie warunki gwarancji, jeżeli tak to:
zgodnie z GWARANCJĄ wszystkie wadliwe produkty i/lub usługi zostaną naprawione bez dodatkowych kosztów. 
– Wszelkie prace gwarancyjne  wykonywane są wyłącznie w siedzibie ARTGRAFCARS.

Gdzie można skorzystać z usługi?

Artgrafcars ma swoją siedzibę niedaleko Wrocławia. Większość usług realizowana jest w naszym doskonale wyposażonym garażu, dzięki czemu zagwarantować możemy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze usługi mogą być również realizowane na terenie dowolnie wybranego salonu samochodowego w naszym mieście lub we wskazanym przez klienta miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl