Zasady pielęgnacji

Zalecenia dla właściciela pojazdu po aplikacji

Poznaj podstawowe zasady pielęgnacji oklejonego samochodu. Ich przestrzeganie pozwoli zachować wszystkie właściwości folii oraz gwarancję, a auto długo będzie wyglądało jak nowe.

 

APLIKACJA 

Przez 24 godziny po aplikacji Auto powinno przebywać w temperaturze + 10 °C. Pierwsze mycie samochodu powinno wykonać się nie wcześniej niż po upływie 7 dni od aplikacji.

JAK MYĆ OKLEJONE AUTO? 

Auto oklejone folią może być myte zarówno na myjni ręcznej jak i bezdotykowej. Niezależnie czy samochód ma oryginalną powłokę lakierniczą, czy położoną folię rekomendujemy korzystanie z mycia ręcznego, które jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem.Przed rozpoczęciem mycia przekaż obsłudze informację o tym, że samochód jest oklejonyUżywanie podczas mycia szczotek jest zakazane, ponieważ w łatwy sposób uszkadzają one powierzchnię foli oraz skracają jej żywotnośćKorzystaj z miękkich gąbek oraz wody z dodatkiem delikatnych środków myjącychUżywanie profesjonalnych środków z przeznaczeniem do pielęgnacji folii jest zawsze najpewniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem, ale nie jest konieczne.Ważne jest, aby w trakcie mycia nie przykładać lancy zbyt blisko folii. Odległość ta powinna być nie mniejsza niż 0,5 metra od pojazdu.Przy myciu ręcznym zwracaj uwagę na zakończenia elementów blacharskich jak ranty czy rogi, aby nie poderwać folii.

 

ZAWSZE UNIKAJ 

  1. Pozostawiania na foli ptasich odchodów, martwych owadów, soków z drzew czy zanieczyszczeń chemicznych itp.
  2. Myjni automatycznych ze szczotkami.
  3. Myjni bezdotykowych ze szczotkami.
  4. Mycia samochodu na słońcu.5. Mycia samochodu twardą wodą.

ŚRODKI DO PIELĘGNACJI

Miejsca zanieczyszczone przez robaki, odchody ptaków, soki drzew i smoły wymagają oczyszczenia od razu po pojawieniu się tego typu zabrudzenia (uszkadzają one folię PVC i pozostawiają plamy). Usuwanie tego typu brudu wykonuj przy użyciu alkoholu izopropylowego i czystej szmatki. Zawsze przetestuj detergent na niewidocznym miejscu okleiny przed zastosowaniem. Zawsze spłucz powierzchnię czystą wodą po zastosowaniu jakiegokolwiek środka czyszczącego. Upewnij się , że chemia której używasz nie zawiera składników ściernych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU DOPASOWANIA PROFESJONALNYCH ŚRODKÓW DO PIELĘGNACJI DO TWOICH POTRZEB.

SERWIS ARTGRAFCARS

  1. Zalecamy aplikowanie na folię wosku syntetycznego, który podkreśli hydrofobowość USŁUGA W ARTGRAFCARS
  2. Zalecamy zaaplikowanie specjalnych powłok ceramicznych i kwarcowych. USŁUGA W ARTGRAFCARS
  3. Zalecamy mycie oklejonego pojazdu co dwa tygodnie. Grafika samochodowa/folia samochodowa powinna być myta regularnie lub zawsze kiedy wydaje Ci się brudna.
Pielęgnacji oklejonego auta nie należy się obawiać. Trochę ostrożności zapewni pożądany wygląd samochodu na długie lata, a najlepiej zlecić dbanie o Twój samochód specjalistom, kontaktując się z NAMI !

Gdzie można skorzystać z usługi?

Artgrafcars ma swoją siedzibę niedaleko Wrocławia. Większość usług realizowana jest w naszym doskonale wyposażonym garażu, dzięki czemu zagwarantować możemy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze usługi mogą być również realizowane na terenie dowolnie wybranego salonu samochodowego w naszym mieście lub we wskazanym przez klienta miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl