Zmiana koloru kabiny auta ciężarowego, dużego tira MAN

zmiana koloru kabiny tira
Zmiana koloru kabiny auta ciężarowego, dużego tira MAN

W ostatnich latach wielokrotnie udowadnialiśmy, że carwrapping nie jest zarezerwowany wyłącznie dla aut osobowych. Po ciekawych doświadczeniach związanych z oklejaniem pojazdów dostawczych, autokarów czy wrappowaniem pociągu, przyszedł czas, by zmierzyć się z naprawdę dużym wyzwaniem. Jesteście ciekawi, jak w ArtGrafCars wygląda oklejanie samochodów ciężarowych? Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą realizacją na samochodzie MAN.

MAN – jeden z najchętniej wybieranych samochodów ciężarowych

Marka MAN jest doskonale znana nie tylko kierowcom ciężarówek. Ten niemiecki producent samochodów oraz autobusów od lat należy do najchętniej wybieranych dostawców flot ciężarowych. Funkcjonujące w ponad 180 krajach na świecie zakłady i fabryki tego motoryzacyjnego giganta zatrudniają ponad 50 000 osób, a produkowane przez markę samochody klasy ciężkiej uchodzą za niezawodne, nowoczesne i bardzo ekonomiczne.

Oklejanie samochodów ciężarowych – o czym trzeba pamiętać?

W ArtGrafCars do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie inaczej było w przypadku oklejania TIR-a. W tym przypadku należy uwzględnić nie tylko aspekty ochronne i estetyczne, ale również marketingowe. Oklejanie dużych samochodów często wiąże się z wykonaniem profesjonalnego brandingu, odpowiadającego strategii firmy przewozowej. Podobnie było w tym przypadku, dlatego oprócz wyboru najwyższej jakości folii, szczególny nacisk położyliśmy na odpowiedni projekt, dzięki któremu udało się uzyskać spektakularny efekt wizualny i promocyjny.

Oklejanie dużych samochodów – zleć to ekspertom z ArtGrafCars!

Pierwszym krokiem było dokładne przygotowanie do oklejania samochodu ciężarowego. W ramach wykonanych prac odtłuściliśmy karoserię pojazdu, dokładnie ją oczyszczając i osuszając. Następnie przyszedł czas na właściwy carwrapping. Do oklejenia kabiny wykorzystaliśmy wysokiej kasy folię polietylenową, która nie tylko umożliwiła zmianę koloru auta, ale również zabezpieczyła lakier przed promieniowaniem UV, wpływem czynników atmosferycznych czy uszkodzeniami mechanicznymi. Na uwagę zasługuje wydłużony termin ważności okleiny, dzięki czemu będzie ona chronić pojazd przez wiele lat.

Autor: Karol
Data publikacji: 31 sierpnia 2021