Oklejanie samochodów – jak wyceniamy usługi

Oklejanie samochodów folią Wrocław – cena

Oklejanie pojazdów sprawdza się znakomicie jako alternatywa dla lakierowania. Przede wszystkim jest wyraźnie tańsze, ale również efektowniejsze. Warto także pamiętać, że folię można w dowolnym momencie zdjąć, aby przywrócić pojazdowi pierwotny kolor. Nie istnieje więc ryzyko nieodwracalnego zabarwienia samochodu na kolor, który ostatecznie jednak nie przypadnie Ci do gustu. Samochód może ponadto zostać ofoliowany warstwą zawierającą informacje marketingowe – markę, hasło reklamowe czy dane kontaktowe. W ten sposób wiele firm dociera do potencjalnych klientów.

W kwestii takiej jak oklejanie samochodów folią cennik jest dostosowywany indywidualnie. Wiele zależy od powierzchni, na którą ma zostać zaaplikowana folia, a także od parametrów auta i wskazanego pakietu. W przypadku zmiany koloru pojazdu oferujemy dwa warianty do wyboru: standardowy, do którego wlicza się demontaż elementów auta, oraz pakiet Elite, obejmujący wszystkie usługi standardowe wraz z demontażem drzwi. Jeśli interesuje Cię reklamowe oklejanie samochodów cena może zawierać przygotowane przez nas profesjonalne projekty i wizualizacje. Jednocześnie jest to najlepszy sposób na to, aby wzór nadawał się w 100% do realizacji. Cennik usług zawiera więc projektowanie i opracowywanie kreacji wizerunku / identyfikacji wizualnej firmy, a następnie wprowadzenie szkicu w życie.

Czas potrzebny na oklejenie samochodu w większości przypadków wynosi zaledwie jeden dzień roboczy. Może się on wydłużyć w przypadku niestandardowych zleceń.

Przyciemnianie szyb Wrocław – cena

Folie okienne do samochodów spełniają trzy funkcje: termoizolacyjną, ochronną oraz estetyczną. Dzięki nim poprawia się komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z tego właśnie względu warto zainwestować w to proste i stosunkowo tanie rozwiązanie. Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb samochodowych cena także jest ustalana na podstawie różnych czynników, zwłaszcza powierzchni oraz rodzaju zastosowanej folii ochronnej.

Posiadamy certyfikat potwierdzający wysoką jakość usługi. Z naszą pomocą przyciemnienie okien w samochodzie odbędzie się w bezpieczny i terminowy sposób.

Czego potrzebujemy do wyceny oklejania samochodów?

Poszukujesz takiej usługi jak profesjonalne oklejanie samochodów oraz przyciemnianie szyb samochodowych we Wrocławiu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z AutoGraf Cars. Po otrzymaniu informacji dotyczących parametrów samochodu (powierzchni do oklejenia, marki i modelu, nietypowego wyposażenia dodatkowego, rodzaju preferowanej folii) przystąpimy do opracowania cennika.

Podczas kontaktu chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat oraz doradzimy korzystne rozwiązania z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Nasza oferta jest kierowana do przedsiębiorstw posiadających służbową flotę osobową, firm kurierskich i dostawczych, a także właścicieli prywatnych pojazdów.

Realizacja usługi może odbyć się w naszym doskonale wyposażonym garażu, w jakimkolwiek salonie samochodowym we Wrocławiu lub innym wybranym przez Ciebie miejscu.