Ochrona lakieru Wrocław

Zabezpieczenie samochodu lub motocykla przed uszkodzeniami nigdy nie było prostsze. Folii XPEL Paint Protection może skutecznie chronić pojazd przed wiele lat. W tym celu wystarczy skorzystać z pomocy autoryzowanych fachowców. W mieście takim jak Wrocław ochrona lakieru może zostać zastosowana w bezinwazyjny i dyskretny sposób dzięki ArtGraf Cars. Posiadamy certyfikat uprawniający nas do aplikowania systemu XPEL na terenie całej Polski!

Gwarancja wytrzymałości

Technologia XPEL zapewnia ochronę przed niszczeniem elementów lakierowanych. Dotyczy to zwłaszcza uszkodzeń mechanicznych (zadrapania, odpryski itp.), ale folia zabezpieczająca sprawdza się znakomicie także w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych i promieniowania UV. XPEL pozwala więc uniknąć problemów związanych z blaknięciem, zabrudzeniami organicznymi oraz atmosferycznymi, a nawet agresywną chemią.

Jak długo działa ochrona lakieru?

We Wrocławiu oferujemy zaaplikowanie dwóch rodzajów folii zabezpieczającej: Ultimate Plus oraz Stealth. W obu przypadkach trwałość wynosi przynajmniej 10 lat, na które dajemy gwarancję. W praktyce oznacza to, że przez ten czas folia nie będzie się łuszczyć ani pękać, nie pojawią się też przebarwienia czy efekt żółknięcia. Ochrona może działać znacznie dłużej przy zastosowaniu odpowiedniej konserwacji. W kwestii pielęgnacji folii XPEL proponujemy zakup dostępnych u nas środków: XPEL Cleaner, Car Wash i Sealant. Pomogą one nie tylko zachować właściwości folii ochronnej, ale również utrzymać pojazd w czystości.

Jakie pojazdy można okleić?

Jedną z głównych zalet systemu XPEL Paint Protection jest jego uniwersalność. Umożliwia to zastosowanie ochrony lakieru niezależnie od rodzaju pojazdu (mogą to być zarówno auta, jak i motocykle), jego marki i modelu. W przypadku nietypowych samochodów lub ich wyposażenia dodatkowego możemy indywidualnie dostosować folię, aby zabezpieczała dosłownie każdy element pojazdu.

Gdzie można skorzystać z usługi?

Jako profesjonalne studio oferujemy oklejanie samochodu w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Ochrona lakieru we Wrocławiu może więc zostać przeprowadzona w dowolnym salonie samochodowym lub bezpośrednio u zleceniodawców. Proponujemy również wykonanie usługi w naszym specjalistycznym garażu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie ochrony lakieru. Jeśli interesuje Cię przeprowadzenie takiej usługi we Wrocławiu, to z przyjemnością pomożemy. Gwarantujemy kompetentną obsługę klienta i błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Artgrafcars jest autoryzowanym studiem aplikacji produktów XPEL Protective Film. Certyfikat nr 0042/Polska.

System XPEL Paint Protection jest najbardziej skutecznym na rynku sposobem zabezpieczenia elementów lakierowanych.
Ochrona jest niezwykle trwała i odporna na szkodliwe oddziaływanie środowiska.
Transparentna o wysokiej klarowności powłoka samoregenerująca pozwala samoczynnie eliminować zarysowania.

Zalety folii ochronnej:
 Jest całkowicie przezroczysta, prawie niewidoczna na lakierowanym elemencie.
 Można ją myć w tradycyjny sposób oraz pielęgnować woskiem.
 Amortyzuje uderzenia kamieni i żwiru, koniec problemu z odpryskami.
 Doskonała odporność na zabrudzenia i wpływ środowiska.
 Wyciąga i nasyca kolor lakieru.
 Nadaje efekt hydrofobowy – odpycha wodę.
 Występuje w postaci super gloss i matt.
 10 lat gwarancji.

Ile czasu zajmuje zabezpieczenie samochodu folią?

Zabezpieczenie lakieru folią to jedna z popularniejszych technik szybkiej i skutecznej poprawy estetyki pojazdu. Odpowiednia ochrona lakieru samochodowego pozwala zminimalizować straty związane z obniżeniem wartości auta. Ma to szczególne znaczenie, jeśli pojazd jest mocno eksploatowany oraz regularnie przebywa w przestrzeni publicznej. Garażowanie pozwala uniknąć problemów związanych z opadami atmosferycznymi oraz dzikim ptactwem, ale tym samym ogranicza funkcjonalność auta w niesprzyjających warunkach. Zabezpieczenie samochodu folią to proces znacznie mniej czasochłonny niż malowanie poszczególnych elementów u lakiernika.

Ochrona lakieru Wrocław – dlaczego my?

Artgrafcars od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym zabezpieczaniem lakieru wrocławskich samochodów i pojazdów z okolicznych miejscowości. Nasze sukcesy i doświadczone potwierdzić mogą liczne referencje ze strony naszych klientów. W zakładce „O Nas” można się z nimi zapoznać oraz z bliska przyjrzeć się przykładowym projektom, które mieliśmy przyjemność realizować. Nasi eksperci mogą się pochwalić także odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich umiejętności w zakresie ochrony lakieru samochodowego wrocławskich pojazdów. Fanów szybkiej motoryzacji zachęcamy również do zapoznania się z materiałami video ukazującymi nasze stylizacje samochodów takich jak Mercedes AMG GTR czy Porsche Turbo.

System XPEL Paint Protection przewiduje zastosowanie dopasowanych pakietów folii ochronnej do poszczególnych modeli aut. W przypadku wystąpienia nietypowych modeli lub elementów doposażenia akcesoriów auta tworzymy pakiet indywidualny dopasowany do potrzeb użytkownika auta.


PAKIET PODSTAWOWY

ochrona lakieru samochodowego wrocław

zderzak przedni, maska przednia cała, reflektory przednie, błotniki częściowo/bikini, lusterka, podklamki, krawędź drzwi, progi, fragment zderzaka tył.


PAKIET ROZSZERZONY

ochrona lakieru samochodowego

zderzak przedni, maska przednia cała, błotniki przednie, reflektory przednie, progi, lusterka, słupki i nadszybie, podklamki, krawędź drzwi, fragment zderzaka tył.


PAKIET INDYWIDUALNY przewiduje dobranie elementów ochrony lakieru według potrzeb klienta.

zabezpieczenie lakieru samochodowego

Ochrona reflektorów, zderzaka i maski.


ochrona lakieru wrocław

Ochrona części przedniej / reflektory, zderzak, maska.


ochrona lakieru - artgrafcars

Ochrona elementów wnętrza.


ochrona lakieru we wrocławiu

Ochrona części podklamkowej.

ochrona lakieru samochodowego we wrocławiu

Ochrona tylnych reflektorów i części bagażowej.

zabezpieczenie lakieru samochodu

Ochrona lusterek i elementów doposażenia.


System XPEL Paint Protection jest najbardziej skutecznym na rynku sposobem zabezpieczenia elementów lakierowanych motocykla.
Ochrona jest niezwykle trwała i odporna na szkodliwe oddziaływanie środowiska.
Transparentna o wysokiej klarowności powłoka samoregenerująca pozwala samoczynnie eliminować zarysowania.


System XPEL Paint Protection przewiduje zastosowanie dopasowanych pakietów folii ochronnej do poszczególnych marek i modeli motocykli.
W przypadku wystąpienia nietypowych elementów body lub elementów doposażenia akcesoriów motocykla tworzymy pakiet indywidualny dopasowany do potrzeb użytkownika motocykla.

Miejsca szczególnie narażone na otarcia lakieru

Zbiornik paliwa / matowy XPEL STEALTH.


Owiewki / ochrona grafiki i naklejek.


Ochrona elementów body.


Kufry / elementy wyposażenia dodatkowego.


Owiewki / ochrona grafiki i naklejek.


Ochrona elementów body.


Ochrona zbiornika paliwa.


Ochrona naklejek oraz części zbiornika paliwa.


Ochrona kufra.


Ochrona części przedniego błotnika.


Ochrona elementu body motocykla.


Ochrona części zbiornika i etykiet.


KONSERWACJA
FOLII XPEL

PRODUKTY DO CODZIENNEJ
PIELĘGNACJI FOLII XPEL

XPEL CLEANER


Preparat do usuwania uciążliwych śladów po smole, asfalcie i owadach z folii ochronnej XPEL.

XPEL CAR WASH


Preparat łączący w sobie szampon samochodowy z bezwonnym płynem do szybkiego usuwania zabrudzeń takich jak ptasie odchody.

XPEL SEALANT


Preparat do konserwacji i uszczelniania powłok z folii XPEL. Chroni przed zarysowaniami, zanieczyszczeniami i starzeniem się folii.

XPEL ULTIMATE – wyjątkowa powłoka ochronna lakieru

Standardowe powłoki wykorzystywane jako zabezpieczenie lakieru samochodowego mocno różnią się od XPEL ULTIMATE. Najczęstszym problemem w ich przypadku jest stosowanie przez producentów klejów kiepskiej jakości, przez które folie w krótkim czasie po aplikacji zaczynają pękać czy żółknąć, czyniąc karoserię niezbyt atrakcyjną wizualnie.

Czytaj więcej

Ochrona lakieru samochodowego z XPEL to nie tylko skuteczne zapobieganie odbarwianiu się foli na skutek oddziaływania promieni słonecznych czy rozmaitego rodzaju zanieczyszczeń, ale również innowacyjny proces jej samoregeneracji. Receptura wspomnianej powłoki ochronnej lakieru bazuje na wykorzystaniu specjalnych polimerów elastomerowych. Dzięki tej technologii drobne zarysowania samoistnie znikają już po kilku minutach oddziaływania ciepła lub promieni słonecznych na powierzchnię folii. Z XPEL lekkie zadrapania pojawiające się w wyniku codziennej eksploatacji takich jak jazda autem, jego mycie lub suszenie nigdy nie będą już dla Państwa problemem.

Z XPEL ULTIMATE istotnie ułatwione jest również aktywne czyszczenie i konserwacja lakieru. Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące na samochodach m.in. insekty, smoła drogowa czy odchody ptaków, bez żadnych trudności usuną Państwo z powierzchni folii przy użyciu dowolnego miękkiego materiału. Ponadto, w przeciwieństwie do większości typowych folii zabezpieczających lakier dostępnych na rynku, XPEL posiada precyzyjne, gładkie wykończenie, co przekłada się na brak tzw. skórki pomarańczowej, czyli specyficznej, brzydkiej tekstury mocno niepożądanej przez większość amatorów motoryzacji.

XPEL ULTIMATE PLUS – zabezpieczenie lakieru zapewniające nieskazitelny wygląd karoserii

ULTIMATE PLUS to najnowsza generacja folii ochronnej do lakieru samochodowego firmy XPEL, stworzona w celu zmaksymalizowania uzyskiwanych efektów wizualnych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej siły wiązania kleju. W przypadku tradycyjnych powłok ochronnych lakieru producenci celowo obniżają właściwości adhezyjne folii, aby ułatwić jej precyzyjną instalację. XPEL ULTIMATE PLUS bazuje natomiast na specjalnym kleju wolno utwardzającym, który zapewnia bardzo silne wiązanie, ale jednocześnie przez wiele godzin od aplikacji umożliwia swoje repozycjonowanie. Dzięki czemu oferowane przez nas zabezpieczenie lakieru cechować się będzie nieskazitelnym wyglądem, ale bez konieczności redukowania siły wiązania – co jak wiadomo, pogarszałoby poziom ochrony poszycia samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz mogłoby powodować podnoszenie się krawędzi folii w trakcie korzystania z auta. Dodatkowo powłoki ochronne lakieru typu ULTIMATE PLUS posiadają w swojej strukturze nową warstwę CLEARCOAT o pięknym, lustrzanym wykończeniu, co czyni z nich najbardziej błyszczące folie aktualnie dostępne na polskim rynku.

Skutecznie zabezpieczamy lakiery nowych samochodów oraz pojazdów używanych

Tylko profesjonalny, wykonywany przez wykwalifikowanego instalatora, montaż pozwala osiągnąć pełen potencjał folii zabezpieczających lakier samochodowy XPEL. Nasza firma zatrudnia wyłącznie w pełni przeszkolonych w tej dziedzinie specjalistów, którzy zadbają o precyzyjne dopasowanie powłoki ochronnej do wszystkich newralgicznych elementów samochodu. W tym celu poszczególne wycinane przez nas na ploterze wzory zostaną odpowiednio obrobione, tak aby uwzględnić w ramach siebie wszystkie niezbędne otwory oraz przedłużone krawędzie wszędzie tam, gdzie możliwe będzie ich zawinięcie.

Ponadto, przed rozpoczęciem instalacji nasz personel zajmie się również gruntownym przygotowaniem pojazdu do aplikacji folii. Zakres przeprowadzanych czynności konserwacyjnych lakieru każdorazowo uwarunkowany jest jego stanem. W zależności od konkretnego przypadku może obejmować on kompleksową korektę lakieru lub np. samo czyszczenie, polerowanie czy glinkowanie.

Bez względu zatem na to, czy planują Państwo zabezpieczenie lakieru nowego samochodu, czy auta używanego, z nami mogą Państwo liczyć na w pełni satysfakcjonujące efekty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kiedy przydaje się zabezpieczenie lakieru folią?

Profesjonalne zabezpieczenie lakieru folią pozwala przez przynajmniej 10 lat cieszyć się w pełni estetyką danego pojazdu. Pokrycie karoserii pojazdu warstwą bezbarwnej folii samochodowej pozwala ochronić lakier przed korozją, zarysowaniami, odpryskami oraz działaniem czynników atmosferycznych. Folia tego rodzaju nie zmienia koloru auta, pozwala jedynie zachować walory estetyczne oryginalnego lakieru. Można nałożyć ją oczywiście na całe nadwozie lub tylko wybrane elementy, które zagrożone są najszybszą eksploatacją.

Zabezpieczenie lakieru folią cena niższa niż u lakiernika?

Zabezpieczenie lakieru samochodowego folią pozwala oszczędzić kosztownych poprawek poszczególnych elementów karoserii u lakiernika. Często nawet drobny odprysk lub niewielka ryska oznaczać może koszt rzędu kilkuset złotych za malowanie elementu. Artgrafcars świadczy kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczenia lakieru, dzięki którym nie trzeba czekać na odległe terminy kosztownych lakierników.

Czy zabezpieczenie lakieru samochodów służbowych ma sens?

Zabezpieczenie samochodu folią natychmiast poprawia wizerunek firmy w oczach klientów. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób często podróżujących służbowo. Nikt nie chciałby przecież, żeby jego firma kojarzyła się z obdrapanymi i niechlujnie wyglądającymi samochodami. Estetyczna i zabezpieczona folią flota podnosi prestiż marki oraz pozwala uniknąć dodatkowych strat przy odsprzedaży pojazdów w przyszłości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym doświadczonym konsultantem w Dziale Ochrony Lakieru (508 801 301) celem precyzyjnego określenia ram czasowych projektu dla dowolnego pojazdu. Zabezpieczenie lakieru samochodowego to usługa, która przeprowadzana być może w naszym garażu lub dowolnie wskazanym przez zleceniodawcę miejscu na terenie Wrocławia.

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS      Dział Ochrony Lakieru
tel.: 508801301
www.artgrafcars.pl