Ochrona przedniej szyby

ochrona przedniej szyby

OCHRONA PRZEDNIEJ SZYBY

Folie ochronne do szyb, które są proponowane i montowane przez naszą firmę, to idealne rozwiązanie łączące pewną ochronę szyby czołowej oraz optymalizację ponoszonych kosztów. Folie świetnie zdają egzamin w motorsporcie, gdzie czołówka zawodników Mistrzostw Europy w Rallycrossie walczy ramię w ramię. Gdyby nie zastosowana ochrona, szyba czołowa musiałaby być zmieniana dwa, nawet trzy razy w ciągu jednego weekendu. Warto ten produkt zastosować w swoim aucie do codziennego użytku.

Szczególnie polecamy:

  • flotom samochodowym,
  • firmom transportowym (autobusy, samochody ciężarowe),
  • do aut terenowych i osobowych,
  • do pociągów, tramwajów,
  • do łodzi (ochrona przed szkodliwym działaniem słonej wody i wiatru),
  • w motorsporcie.

Zabezpieczenie przedniej szyby w naszym salonie w Jelczu-Laskowicach – gdzie jest Artgrafcars?

Artgrafcars ma swoją siedzibę niecałe 30 kilometrów od centrum Wrocławia w kierunku południowo-wschodnim. Najprościej jest do nas dojechać drogą wojewódzką nr 455 (DW455), która łączy Wrocław z Oławą. W naszym garażu zajmujemy się profesjonalnym detailingiem samochodowym oraz pielęgnacją wnętrz pojazdów. Oklejanie przedniej szyby to jeden z najpopularniejszych zabiegów, w którego trakcie instalowana jest folia ochronna na szybę samochodową. Rozwiązania tego rodzaju sprawdzają się znakomicie we wszystkich pojazdach, których okna chronią pasażerów.

Folia ochronna na szybę – dlaczego warto zdecydować się na Artgrafcars?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy od wielu zajmują się projektowaniem, tworzeniem oraz instalowaniem folii na szybach i karoseriach pojazdów. Zabiegi tego rodzaju przydają się zarówno osobom zainteresowanym tuningiem, jak i przedsiębiorcom, którzy dbają o flotę firmowych pojazdów, często wykorzystywanych do reklamy. Zabezpieczanie szyb samochodowych to jedna z naszych specjalności, co potwierdzają liczne referencje ze strony zadowolonych klientów. 

zabezpieczenie przedniej szyby wrocław
ochrona przedniej szyby wrocław

Nasz garaż wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym realizować możemy usługi na najwyższym poziomie i podejmować się niestandardowych projektów. Folia na przednią szybę oraz inne zabiegi wykonywane przez specjalistów z Artgrafcars sprawdzają się świetnie przy odsprzedaży aut, ponieważ widocznie podnoszą wartość samochodu.

Folia na szybę do auta – kiedy warto pomyśleć o montażu?

Folia na szybę samochodu to bardzo dobry pomysł w przypadku świeżo zakupionych samochodów. Prawidłowe zabezpieczenie okien umożliwia zredukowanie spadku wartości pojazdu przy potencjalnej odsprzedaży za kilka lat. Pozwala ona także zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo jazdy przez cały okres użytkowania pojazdu. Jak powszechnie wiadomo, polskie drogi nie należą do najlepszych w Europie i często znaleźć na nich możemy dziury pełne małych kamyczków, które nawet przy przepisowej prędkości potrafią uszkodzić szybę. Folia ochronna na szyby samochodowe pozwala zminimalizować ryzyko kosztownej wymiany oraz wpasowania nowego okna.