Folie na samochód Wrocław

Powłoki zapewniają nie tylko skuteczną barierę ochronną przed zarysowaniami, odpryskami i innymi uszkodzeniami, ale także oferują nieograniczone możliwości w zakresie zmiany wyglądu auta. Folie samochodowe w ArtGraf Cars dla Klientów m.in. z Wrocławia to doskonały sposób na odświeżenie pojazdu. Okleić można całą karoserię, wybrane części np. drzwi, maskę lub postawić na niewielkie akcenty w tym modne pasy sportowe, lub inne wzory w zależności od Twoich potrzeb. 

Na które elementy warto zastosować folie samochodowe?

Dużo zależy od indywidualnych potrzeb oraz rodzaju powłoki. Chcesz dodać charakteru swojej maszynie, a może zabezpieczyć jej część? Folia na samochód, którą zamontujemy w naszym salonie niedaleko Wrocławia, może służyć do ochrony części karoserii. Oczywiście nie jest konieczne oklejanie całego auta. Wystarczy zastosować powłoki w miejscach, które są najbardziej narażone na uszkodzenia, a są to m.in. przednia część maski i lusterka, a także błotniki. Od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz! Dodatkowo w przypadku lamp powłoka chroni również przed matowieniem, dlatego warto zastosować ją na również na światłach tylnych.  

Wśród elementów podatnych na zarysowania znajdują się także: zderzaki, progi oraz klamki. Dlatego na nich również warto zastosować powłokę. Oczywiście montujemy je po uprzednim przygotowaniu powierzchni, dzięki czemu z powodzeniem mogą być zastosowane zarówno na nowych, jak i używanych autach.  

Folia na samochód – podstawowe rodzaje

Wśród powłok dominują 2 warianty produktów, które można dobrać do własnych wymagań. Oczywiście w przypadku wątpliwości nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże i przedstawi najlepsze opcje. Folie samochodowe dzielimy na:  

  • Ochronne – tworzą one specjalną barierę dla lakieru. Powłoka ta zabezpiecza karoserię przed rozmaitymi czynnikami w tym zarysowaniami, uderzeniami małych kamyków, czy też insektami. Ochronna folia musi być przejrzysta i nie powodować wrażenia refleksu czy też dodatkowej barwy. Istotne są również właściwości samoregeneracji pod wpływem ciepła. Takie powłoki zapewnimy Ci w ArtGraf Cars!  

  • Zmiany koloru – to bardzo ciekawa alternatywa dla lakierowania auta. Dzięki nim możesz zmienić wygląd swojego pojazdu. Folia samochodowa pozwala tworzyć wzory, które zmienią stylistykę maszyny takie jak pasy sportowe. Powłoki tego rodzaju dostępne są w 3 wersjach: połysk, satyna i mat. Decydując się na ten rodzaj, warto pamiętać, że materiał musi być idealnie dopasowany do powierzchni, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność. U nas możesz liczyć na profesjonalne materiały i doświadczenie, które pozwolą na perfekcyjnie wykonanie usługi!  

Odpowiednie dla siebie powłoki samochodowe możesz wybrać z naszym aplikatorem w studiu. Dzięki temu zyskasz pewność, że nanoszona powłoka w 100% spełni Twoje oczekiwania. 

Folia na samochód – ceny

To najbardziej skuteczna forma zabezpieczenia lakieru przed rozmaitymi uszkodzeniami, przy tym jest najtańsza, najprostsza i najtrwalsza. Folia na samochód ma różne ceny w zależności od jej rodzaju (w przypadku najwyższej jakości metr może kosztować ponad 100 zł) liczby oklejanych miejsc, a także uprzednio wykonywanych zabiegów np. czyszczenia powierzchni. Należy również doliczyć koszty usługi — samodzielnie próby, mogą skończyć się niepowodzeniem i zmarnowaniem materiału.  

Dlatego też, jeśli chcesz, aby folia samochodowa posłużyła Ci przez dłuższy czas i była dobrze naniesiona, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Cenę ustalamy indywidualnie, mając na uwadze wszelkie czynniki, niemniej jednak zachęcamy również do zapoznania się z naszych ogólnym cennikiem dostępnym na stronie!  

Folie samochodowe we Wrocławiu – dlaczego warto wybrać ArtGraf Cars?

W naszym salonie dopasowujemy wzory powłok do Twoich potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczanie w branży samochodowej. U nas znajdziesz najlepsze folie ochronne i do zmiany koloru, dostępne na rynku! Nasi specjaliści mają doświadczenie, umiejętności oraz odpowiednie uprawniania do montażu powłoki różnego rodzajów. Ponadto doradzą Ci również w kwestii wzorów oraz późniejszej pielęgnacji, tak abyś cieszył się piękną karoserią przez długi czas!  

Jeśli interesuje Cię usługa, jaką jest folia na samochód we Wrocławiu to serdecznie zapraszamy do ArtGraf Cars! Masz dodatkowe pytania, chcesz zapytać o dokładną cenę lub termin – zachęcamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS      Dział Ochrony Lakieru
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl