Folie na samochód Wrocław

Folie samochodowe to doskonały sposób nie tylko na ochronę lakieru samochodowego, ale również na szybką zmianę wyglądu i koloru pojazdu. Okleić można cały samochód, wybrane fragmenty (np. drzwi, maskę) lub dodać wyłącznie niewielkie akcenty (np. pasy sportowe). Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Foliowanie samochodów – które elementy warto okleić?

Folie samochodowe znajdują szerokie zastosowanie. Do najczęstszych powodów sięgnięcia po to rozwiązanie należy chęć zapewnienia odpowiedniego zabezpieczenia karoserii. W takim przypadku nie jest konieczne oklejanie całego pojazdu. Wystarczy zastosować folię w miejscach najbardziej narażonych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Przede wszystkim warto zadbać o ochronę typu front bikini, czyli przednią część maski oraz błotników, przednie lampy oraz lusterka. Takie zabezpieczenie można też rozciągnąć na cały front. W przypadku lamp folia chroni nie tylko przed zarysowaniami, ale też matowieniem, dlatego dobrze okleić również o tylne światła. Wśród szczególnie podatnych elementów należy wymienić też zderzaki, progi oraz klamki. Na wszystkich tych częściach rysy powstają w wyniku zwykłej eksploatacji, dlatego każdy, komu zależy na eleganckim wyglądzie samochodu, powinien odpowiednio o nie zadbać.

Rodzaje folii samochodowych

  • Folie ochronne, dzięki swoim właściwościom, tworzą doskonałą ochronę dla lakierowanej powierzchni auta. Gruby materiał zabezpiecza lakier przed takimi czynnikami jak zarysowania parkingowe, uderzenia owadów, kamieni, gradu czy szkodliwe działanie preparatów chemicznych. Dobry materiał ochronny powinien być przejrzysty, ograniczać wrażenie dodatkowego koloru lub refleksu i w żaden sposób nie wpływać na oryginalny wygląd pojazdu. Ważnym czynnikiem jest także samoregeneracja folii pod wpływem ciepła.
  • Folie do zmiany koloru auta to alternatywa dla długotrwałego lakierowania samochodu. Dzięki instalacji profesjonalnych folii można łatwo uzyskać efekt oryginalnej stylizacji każdego pojazdu. Wybierając folię samochodową do zmiany koloru, warto pamiętać o tym, że idealny materiał powinien dopasować się do powierzchni auta, być wytrzymały nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne, a także posiadać długi termin ważności do użycia. Ważna jest również dostępność różnych form wykończenia – od intensywnego połysku, po delikatną satynę i przyćmione maty.

Optymalną folię samochodową możesz wybrać z naszym aplikatorem na miejscu. Chętnie doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu zyskasz pewność, że wykorzystany materiał całkowicie spełni Twoje oczekiwania.

Ile kosztuje foliowanie samochodu?

Oklejenie karoserii specjalną folią to najbardziej skuteczna forma zabezpieczenia lakieru przed odpryskami, zarysowaniami, korozją oraz innymi uszkodzeniami. To także najtańszy i najprostszy sposób na trwałą zmianę koloru auta lub umieszczenie na nim różnych wzorów czy reklam. Ile jednak dokładnie trzeba za to zapłacić? Czy jeśli zdecydujesz się na foliowanie auta cena będzie adekwatna do korzyści takiego rozwiązania? Tak naprawdę koszt zależy od wielu czynników. Pierwszy z nich to cena samej folii, która w przypadku najwyższej jakości markowych produktów sięga nawet stu złotych za metr kwadratowy. Wiele zależy zatem od tego, jaką folię wybierzesz i jak duży posiadasz samochód. Do tego należy doliczyć jeszcze koszt usługi. Nie polecamy oklejać samochodu na własną rękę, ponieważ uzyskanie odpowiedniego efektu wymaga fachowego podejścia oraz doświadczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą profesjonalne foliowanie samochodów. Cennik ustalamy indywidualnie, a szczegóły znajdują się we właściwie opisanej zakładce na stronie.

Folie samochodowe we Wrocławiu – dlaczego my?

W ArtGraf Cars znajdziesz wyłącznie najlepsze folie dostępne na rynku. Pracujemy w branży samochodowej od lat i doskonale wiemy, skąd pozyskać rewelacyjne materiały o wyrazistych kolorach, ciekawych teksturach oraz idealnym wykończeniu, które jest jednocześnie olśniewające, solidne i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Nasi aplikatorzy posiadają odpowiednie uprawnienia umożliwiające dokładne i bezpieczne zamontowanie folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych. Każdą usługę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dobierając wybrane wzory. Jeśli więc interesuje Cię najlepszej jakości folia na samochód Wrocław i nasze studio to idealne miejsce, żeby wykonać usługę oklejania auta. W ArtGraf Cars wiemy, że polecenie jest najlepszą formą reklamy, dlatego zależy nam na satysfakcji każdego klienta. Twoje auto zyska nowy wygląd, a my pewność, że po raz kolejny wykonaliśmy dobrą robotę.

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS      Dział Ochrony Lakieru
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl