Przyciemnianie szyb

Zajmujemy się także przyciemnianiem szyb przy pomocy folii przyciemniającej, zwanej także auto folią lub po prostu folią na szybę. Zmienia ona kolor szyb, chroni wnętrze pojazdu przed słońcem, obniża temperaturę we wnętrzu auta, ale także znakomicie poprawia jego wygląd i nadaje mu stylu. Folie są zatem nie tylko użyteczne, lecz także bardzo eleganckie i efektowne.


Zlecając nam zadanie zaciemnienia szyby, masz pewność, że zostanie to wykonane profesjonalnie.

przyciemnianie szyb we wrocławiu

PRZYCIEMNIANIE SZYB W AUCIE

Nasi aplikatorzy posiadają niezbędne uprawnienia pozwalające na prawidłową i bezpieczną instalację folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych.

Samochodowe folie okienne nadadzą Twojemu auto elegancki wygląd oraz poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy.

oklejanie szyb samochodowych wrocław
przyciemnianie szyb - usługa wrocław i okolice

Czas na przyciemnianie szyb – zapraszamy do salony Artgraf Cars

Wielu modyfikacji samochodu możemy dokonać we własnym zakresie. To prawda, jednak musimy pamiętać, że istnieją też takie, które lepiej zostawić specjalistom. Jedną z takich ingerencji jest przyciemnianie szyb w samochodzie. W internecie znaleźć można wiele poradników, a nawet filmików instruktażowych dotyczących oklejania szyb. Jednak w praktyce bez wprawy, narzędzi i znajomości technik bardzo łatwo o wpadkę. Do tego dochodzi czasochłonność zajęcia. Wystarczy wspomnieć, że fachowe przyciemnienie szyb bocznych zakłada ich uprzedni demontaż.

Przyciemnianie szyb Wrocław – cennik

Ile kosztuje przyciemnianie szyb? To zależy od wielu czynników. Pod uwagę brany jest rodzaj samochodu, poziom skomplikowania usługi i wreszcie – ilość zużytej folii. Z nami możesz mieć pewność profesjonalnego wykonania usługi, jakim jest oklejanie szyb samochodowych. Zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Przyciemnianie szyb Wrocław

W naszych rękach Twój samochód jest bezpieczny. Z należytą dbałością wykonujemy wszelkie zlecone prace. To o tyle ważne, że przyciemnianie szyb nie wybacza błędów. Źle położona folia do szyb samochodowych razi już na pierwszy rzut oka. Pęcherze powietrza, choćby niewielkie muszą być usunięte jeszcze w trakcie pracy. Do tego celu służy rakla i opalarka, przy użyciu których przepychamy w kierunku krawędzi szyby wypełnione powietrzem bąble. Ponieważ folia jest termokurczliwa, opalarka pomoże ściśle dopasować ją do szyby. To ważne, gdyż szyby samochodowe rzadko kiedy są zupełnie płaskie. Ich obłości i zagięcia obejmie tylko folia nagrzana w newralgicznych miejscach. Tu nie ma miejsca na półśrodki.

przyciemnianie szyb samochodowych wrocław
przyciemnianie szyb wrocław

Tymczasem znane są przypadki warsztatów, które nie stosując wspomnianych narzędzi (lub używając ich źle) likwidowały bąble dopiero po zwróceniu uwagi przez klienta. W ruch często szły igły, którymi po prostu przekuwano pęcherzyki. Takie działanie jest absolutnie niedopuszczalne – przedziurawiona folia najpewniej rozedrze się po upływie pewnego czasu. Dla właściciela samochodu oznacza to pieniądze wyrzucone w błoto.

Przyciemnianie szyb samochodowych to usługa, na którą decyduje się coraz więcej klientów indywidualnych, salonów samochodowych, firm posiadających pojazdy służbowe oraz instytucji państwowych. Folie do oklejania występują w wielu kolorach i mają różny stopień przyciemnienia, co umożliwia nadanie każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru.

Przyciemnianie szyb samochodowych – dlaczego my?

W ArtGraf Cars wykonujemy oklejanie szyb samochodowych wyłącznie przy użyciu najlepszych folii dostępnych na rynku, posiadających niezbędne atesty i gwarancję. Warto dodać, że rodzaj folii i stopień przyciemnienia szyb możesz dobrać razem z naszym pracownikiem na miejscu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrana folia będzie spełniała Twoje oczekiwania w 100%. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnych aplikatorów, którzy przeprowadzą dokładne oklejanie szyb samochodowych, salon ArtGraf Cars to doskonałe miejsce na wykonanie tej usługi na najwyższym poziomie! Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław i okolice, ale w swoim portfolio posiadamy ciekawe realizacje z całej Polski. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, posiadający odpowiednie uprawnienia pozwalające na prawidłową i bezpieczną instalację folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych. Dzięki przyciemnieniu szyb Twoje auto zyska nowy wygląd, a Ty będziesz mógł cieszyć się każdym kilometrem trasy pokonanym w komfortowych warunkach.

Zalety przyciemniania szyb

  • Przyciemnianie szyb zwiększa wydajność klimatyzacji.
  • Ciemna folia redukuje nagrzewanie wnętrza samochodu (blokuje do 70% promieniowania słonecznego), co przekłada się na większy komfort jazdy kierowcy i pasażerów w upalne dni. Z kolei zimą pomaga w utrzymaniu stabilnej temperatury wewnątrz pojazdu poprzez zatrzymanie ciepła.
  • Folie ochraniają tapicerkę przed przebarwieniami i wyblaknięciem.
  • Oklejanie szyb folią wpływa na Twoje zdrowie: folie chronią przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB; przenikanie szkodliwych promieni UV, które są jedną z głównych przyczyn chorób skóry, zostało zmniejszone do jedynie 2%.
  • Przyciemnione szyby chronią wnętrze auta i wyposażenie przed ciekawskimi spojrzeniami.
  • Folie poprawiają bezpieczeństwo jazdy; w przypadku rozbicia szyby, folia zapobiega rozpryskiwaniu się części szkła, chroniąc osoby podróżujące wewnątrz pojazdu.
  • Proces zakładania folii w żadnej sposób nie ingeruje w wewnętrzną konstrukcję szyby.

Postaw na profesjonalizm – dlaczego folia na szyby powinna zostać przyklejona przez fachowca?

W przypadku usługi przyciemniania samochodowych okien ogromne znaczenie ma jakość zastosowanych tworzyw oraz sposób montażu. Problemów w trakcie amatorskiego oklejania może przysporzyć zwłaszcza większa i bardziej wypukła tylna szyba. Skorzystanie z usług ArtGraf Cars jest gwarancją dobrej prezencji bez niedociągnięć, których często ciężko uniknąć próbując zamontować folię samodzielnie. Właśnie dlatego zadanie warto powierzyć specjalistom, dbającym o estetyczny wygląd, wytrzymałość oraz idealne przyleganie. Przed przystąpieniem do właściwych prac  samochód zostaje przez nas odpowiednio przygotowany, a każda oklejana powierzchnia wyczyszczona i odtłuszczona bezpiecznymi preparatami.

Co ważne, dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, bez którego nie byłoby możliwe dokładne nałożenie folii, a przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Możemy poszczycić się również certyfikatem, uzyskanym za wysoką jakość obsługi zamówień. Doskonale rozumiemy, że każdy dodatkowy dzień bez dostępu do własnego auta może stanowić spore utrudnienie. Dzięki korzystaniu z naszych usług możesz mieć pewność terminowego wykonania zlecenia.

Przyciemnianie szyb cena – od czego zależy?

Koszt oklejania auta w naszym zakładzie jest adekwatny do jakości, jaką oferujemy. Cena usługi zależy od wielkości przyciemnianej powierzchni, modelu samochodu czy rodzaju folii, a wycena uwzględnia wszelkie preferencje klienta. W ramach usługi otrzymują Państwo dobrej jakości materiały, które przez długi czas zachowają elegancki wygląd oraz liczne korzyści związane z funkcjonalnością folii, czyli przede wszystkim ochronę pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem.

W kwestii takiej jak przyciemnianie szyb, cena zostaje przedstawiona po dokładnym zapoznaniu się z przesłanymi parametrami. Mogą ją Państwo poznać, kontaktując się bezpośrednio z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do kierowania zapytań drogą mailową lub do kontaktu telefonicznego.

Przyciemnianie szyb a przepisy prawa

Przepisy zawarte w warunkach technicznych pojazdów samochodowych oraz ich niezbędnego wyposażenia, dokładnie określają, jakie parametry musi spełnić auto, aby było dopuszczone do ruchu. Przepisy bezwarunkowo zabraniają przyciemniania szyby samochodowej przedniej czołowej oraz bocznych przednich (te szyby są już przyciemnione w dozwolonym zakresie). Współczynnik przepuszczalności światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy nie może wynosić mniej niż 70%. Szyby przednie można jednak okleić bezbarwną folią antywłamaniową, która zapewnia równomierne oświetlenie. Przepisy pozwalają przyciemniać pozostałe szyby samochodu.