Oklejanie kasku

Oklejanie kasku
Stylizacja kasku motocyklowego to przede wszystkim genialny w swojej prostocie sposób na wyróżnienie się z tłumu. W niczym nie ogranicza swobody ani bezpieczeństwa motocyklisty, a także podkreśla jego osobowość czy brand, pod którego hasłami pasjonat się podpisuje. Jest wiele powodów, dla których warto poddać kask stylowemu liftingowi w warsztacie Artgrafcars – zachęcamy do poznania tych najważniejszych.

Nowoczesna grafika na kasku – stawiamy na designerskie projekty

Nasze realizacje powstają we współpracy z kreatywnymi projektantami, poszukującymi przykuwających uwagę wzorów. Przede wszystkim jednak słuchamy naszych klientów, by wspólnie stworzyć kask dopasowany do upodobań jego użytkownika, charakteru jazdy czy rodzaju motocykla. Dzięki temu efekt okazuje się niezwykle nowoczesny i spersonalizowany. Oklejamy także kaski sportowców, by zwiększyć ich widoczność podczas rajdu, a tym samym wyeksponować nazwę klubu czy po prostu ujednolicić całą stylizację.

Wysoka precyzja wykonania dla stylowego wyglądu i wytrzymałości W pracowni Artgrafcars korzystamy z innowacyjnych technologii, a nad realizacją każdego projektu czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Oklejanie kasku odbywa się za pomocą inteligentnych narzędzi, dlatego możesz liczyć na bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu oraz wysoką precyzję wykonania. To wszystko sprawia, że grafika będzie doskonale się prezentować przez długie lata. Jesteśmy w stanie zrealizować różnorodne pomysły, dlatego zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Oklejanie kasku motocyklowego w salonie ArtGraf Cars w Jelczu-Laskowicach

W przypadku, gdy interesuje Cię profesjonalne oklejanie kasków, wykonywane precyzyjnie według wskazanych przez Ciebie oczekiwań, zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi konsultantami w celu omówienia szczegółów projektu oraz oszacowania kosztów jego realizacji.

Wygodą alternatywą dla osób z okolic Wrocławia może być również bezpośrednia wizyta w salonie Artgrafcars, mieszczącym się przy ul. Belgijskiej 6 w Jelczu-Laskowicach. Na miejscu, oprócz uzgodnienia detali współpracy, będziesz mógł także zweryfikować nasze możliwości, zapoznając się z innymi zrealizowanymi przez nas projektami.

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS
tel.: 508801301
www.artgrafcars.pl

Oklejanie kasku – relatywnie tania stylizacja

Temat ostatniego z wymienionych atutów naszej firmy warto nieco rozszerzyć. Jeśli chodzi o realizowane przez Artgrafcars oklejanie kasku motocyklowego, cena usługi zawsze jest bardzo korzystna, jeśli wziąć pod uwagę jakość wykonania. To inwestycja na długi czas, a przede wszystkim inwestycja we własny komfort oraz bezpieczeństwo.

stylizacja kasków motocyklowych
oklejanie kasku

Dbamy o zachowanie wszelkich właściwości ochronnych kasku i jego niepowtarzalną stylistykę. Ostatecznie jednak cena stanowi sumę wielu różnych czynników, stąd ciężko podać jej konkretną kwotę. Głównymi zmiennymi są tutaj stopień skomplikowania projektu oraz rodzaj planowanej do wykorzystania folii, gdzie możemy zaproponować Ci jej trzy różne rodzaje wymienione poniżej.

Warianty oklejania kasków

  • wariant tymczasowy – łatwy w usunięcu jeśli zajdzie taka potrzeba, o wytrzymałości sięgającej do 2-3 lat,
  • folie ze stałą warstwą kleju, których żywotność oscyluje w przedziale od 3 do 5 lat,
  • folie długotrwałe – stylizacja kasku za ich pośrednictwem jest w stanie utrzymać się na jego powierzchni przez około 7 lat, zachowując swoje pierwotne walory estetyczne przez cały ten okres.

Każda ze wspomnianych odmian folii do oklejania kasków dostępna jest ponadto w wersji drukowanej albo pełnokolorowej.

Oklejanie kasku folią przez Artgrafcars – dlaczego warto?

Jak wspominaliśmy już wcześniej, do kluczowych zalet współpracy z Artgrafcars w zakresie stylizowania kasków należy pełna dowolność projektowa oraz wysoka jakość uzyskiwanych oklein. Aby nie pozostawać jednak wyłącznie przy zdawkowych i enigmatycznie brzmiących hasłach, wyjaśnijmy nieco bardziej szczegółowo, co w istocie się pod nimi skrywa. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć więc przede wszystkim na:

  • solidną, dobrą gatunkowo folię do oklejania kasków o higienicznej, łatwej w czyszczeniu strukturze, długotrwałej stabilności estetycznej oraz ponadprzeciętnej odporności na drobne uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie opadów atmosferycznych czy intensywne nasłonecznienie,
  • realizowanie powierzonych nam zadań w oparciu o umiejętności doświadczonych specjalistów dysponujących dostępem do nowoczesnych narzędzi, co z kolei przekłada się właśnie na bardzo wysoką precyzję wykończenia wystylizowanych kasków,
  • projekty pochodzące od kreatywnych, mających bogate portfolio wrapperów, którzy są w stanie w pełni dostosować specyfikę zdobień do przekazanych przez Ciebie wytycznych,

Bezwzględną terminowość i szybkość wykonania złożonego zlecenia, są uzyskiwane za sprawą naszych dwóch, niezależnie działających zespołów aplikatorskich.

JAK WYGLĄDA PROFESJONALNE OKLEJANIE KASKÓW?

Folia do oklejania kasku powstaje w wyniku zastosowania nowoczesnych technologii, które gwarantują jej trwałość oraz odpowiednią gładkość. Przy jej zastosowaniu korzystamy też z precyzyjnych narzędzi. Odpowiadają one za precyzję wykonania oraz bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu. Ponadto oklejanie kasku motocyklowego możemy wykonać w błyskawicznym tempie. W kwestii wzornictwa stawiamy na różnorodność i oryginalność. Polecamy przygotowane przez naszych projektantów propozycje, w których można wprowadzić sporo zmian. Przede wszystkim jednak można nam nadesłać własny projekt lub tylko zasugerować pomysł. Dzięki personalizacji oklejania kasku wspólnie stworzymy sprzęt idealnie odzwierciedlający charakter użytkownika.

stylizacja kasków motocyklowych
zmiana koloru kasku

Oklejony motocykl zyskuje dodatkową warstwę ochronną, a także wyróżnia się znakomitymi walorami estetycznymi. To samo można jednak zrobić z pozostałym wyposażeniem motocyklisty. Oklejanie kasku jest jedną z usług, którą możemy wykonać samodzielnie bądź przy okazji odstawienia jednośladu do naszego warsztatu. Usługa w takim komplecie niesie za sobą możliwość ujednolicenia wzorów.