Grafika reklamowa na Twój samochód

Reklama na samochodzie od ArtGraf Cars – dlaczego warto nam zaufać?

Podstawową zaletą reklam samochodowych oferowanych przez ArtGraf Cars są niemal nieograniczone możliwości w zakresie ich finalnego kształtu. W zależności od budżetu oraz preferencji klienta jesteśmy w stanie wykonać niewielką reklamę na drzwiach czy bagażniku pojazdu lub podjąć się oklejenia jego tylnych szyb, a także całej powierzchni karoserii wraz z wnękami. Nasze reklamy mogą posiadać stonowane barwy i subtelną prezencję, ale mogą również być jaskrawe, wyraziste i rzucające się w oczy przy pierwszej okazji. Sam projekt graficzny jest natomiast w pełni dowolny i przygotowywany w zgodzie z nawet najbardziej skomplikowanymi wymaganiami klienta.

Reklamy na samochodach od ArtGraf Cars cechują się ponadto:

  •  wieloletnią wytrzymałością na: codzienną eksploatację, opady atmosferyczne, intensywne nasłonecznienie oraz mycie pojazdu,
  •  ciągłością kolorystyczną,
  •  precyzyjną i estetyczną wykonaną aplikacją,
  •  wykorzystywaniem w ramach nich dobrych jakościowo materiałów,
  •  łatwością demontażu, w przypadku chęci wprowadzenia zmian,

Jeśli chodzi o Wrocław, tworzenie reklam na samochodach stanowi jedną z głównych usług naszej firmy. Na terenie miasta mieliśmy okazję współpracować z setkami zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych klientów, w tym m.in. z wrocławską korporacją taksówkarską Ryba Taxi.

Jakie korzyści może zapewnić reklama na samochodzie?

Samochód, oprócz wszystkich standardowych walorów, posiada również duży potencjał reklamowy. Za każdym razem, kiedy podróżujemy nim po mieście, stoimy w korku, parkujemy przy ruchliwym skrzyżowaniu lub odwiedzamy partnerów naszej firmy, mijamy setki, a nierzadko tysiące ludzi, których mogłaby zainteresować oferta. Dodatkowo nawet w przypadku niewielkich pojazdów powierzchnia ich karoserii jest na tyle duża, że można w ramach niej zmieścić reklamę pokaźnych rozmiarów, rzucającą się w oczy i przekazującą liczne informacje na temat danej firmy, usługi, produktu czy wydarzenia.

Wyklejenie reklamy na samochodzie stanowi koszt relatywnie niewielki i przede wszystkim jednorazowy. Jej efekty procentują natomiast zupełnie przy okazji przez długie lata – tym bardziej, im więcej przemieszczamy się pojazdem.

Nie chcesz dłużej marnować potencjału, jaki oferują pojazdy służbowe w kontekście marketingu Twojej firmy? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy w pełni satysfakcjonującą procedurę współpracy oraz – co najważniejsze – pomysłowe, oryginalne i dobrze wykonane reklamy na autach, za pośrednictwem których skutecznie dotrzesz do swoich klientów. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu osoby z Wrocławia oraz pozostałych miejscowości w Polsce.

Dobra reklama na aucie nie tylko zwiększa siatkę klientów, ale także ma wymiar wizerunkowy. Jeżeli prowadzisz firmę i masz samochód firmowy, skontaktuj się z nami, ponieważ nasza firma łączy w sobie działy grafików, drukarnie oraz aplikatorów – jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie.

Współpracujemy z salonami samochodowymi, firmami oraz wykonujemy zlecenia indywidualne.

PROJEKTY OKLEJANIA SAMOCHODÓW

Wykonujemy profesjonalne projekty i wizualizacje oklejania samochodów firmowych, osobowych, dostawczych, pojazdów technicznych i specjalnych.
Każdy z naszych projektów jest tak przygotowany żeby w pełni był technicznie możliwy do realizacji.

Chętnie współpracujemy z firmami graficznymi i freelancerami jako firma aplikatorska – zapraszamy do współpracy!