Najlepszą gwarancją jakości usług, które świadczymy, jest nasza działalność na europejskim rynku samochodów wyścigowych. Używane przez nas folię poddawane są testom odpornościowym i dlatego stanowią świetną ochronę przed szkodliwymi czynnikami w czasie jazdy, takimi jak np. odbijaniem się żwiru i piasku od karoserii.


Naszym priorytetem jest wytrzymałość i niezawodność wykonania, ale także jego styl – auta, które obklejamy, zawsze wyglądają nowocześnie i dynamicznie. W naszych działaniach staramy się odnaleźć ten złoty środek pomiędzy funkcjonalnością a stylem wykonania.

MOTORSPORT

Elastyczność i dbałość o szczegóły, zaangażowanie i terminowość, a także profesjonalna wiedza i umiejętności to cechy, które wyróżniają nasz zespół grafików i aplikatorów.

Zawsze dobieramy i stosujemy najlepsze materiały, które nasi klienci przetestowali w warunkach trzytygodniowego, upalnego rajdu dakar.

Grafika wykonana na samochodach rajdowych i serwisowych wytrzymała dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów w pustynnych warunkach i ekstremalnym mrozie zawodów rajdowych w rosji.

Wykonujemy profesjonalne projekty oklejania samochodów rajdowych / wyścigowych.

Zaufali nam m.in: Martin Kaczmarski, MD-Power Marek Dudziński, Adam Małysz, Krzysztof Hołowczyc, Felix Baumgartner, X-raid Team.