Artgrafcars – specjalizujemy się w projektowaniu i stylizacji foliami karoserii samochodów w zakresie reklamy, tuningu i motorsportu.

Zajmujemy się przygotowaniem projektów, a następnie wprowadzaniem ich w rzeczywistość, tak aby tworzyć spójny i dojrzały design połączony z najwyższą precyzją wykonania. Od lat współpracujemy z najlepszymi zespołami rajdowymi i wyścigowymi, nie tylko z Polski. Stale podnosimy swoje umiejętności i wdrażamy nowe technologie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Realizujemy projekty nietypowe, wymagające nie tylko dużej wyobraźni , ale i doświadczenia. Nasze realizacje są doceniane przez klientów zobacz referencje.

Przyszłość firmy wiążemy z dalszym rozwojem studia projektowego i zaplecza warsztatowego tak, aby zawsze być przygotowanym na ciągle zwiększające się zapotrzebowanie rynku zarówno wśród firm jak i najbardziej wymagających klientów indywidualnych.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami aby cały proces tworzenia stylizacji odbywał się na miejscu. To bardzo ważne, aby proces produkcji opierał się na ścisłej współpracy między designerami i koordynatorami produkcji.

Dzięki tworzeniu jedynym w swoim rodzaju stylizacji z pewnością sprawimy, że Państwa samochód stanie się wyjątkowy, dlatego zapraszamy do współpracy!