Projektowanie

Wykonujemy profesjonalne projekty i wizualizacje oklejania samochodów firmowych, osobowych, dostawczych, pojazdów technicznych i specjalnych.


BRANDING

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i opracowania kreacji wizerunku i identyfikacji wizualnej firmy. Usługi z zakresu projektowania i wizualizacji oklejania samochodów firmowych. Znamy najnowsze trendy, mamy nowatorskie podejście i posługujemy się nowoczesnymi technikami.

TUNING / STYLIZACJA

Realizujemy indywidualne projekty stylizacyjne w oparciu o fundamenty naszego długoletniego wspólnego doświadczenia, inspiracji i pasji. Tuning to nie tylko hobby, to sposób na życie.

Każdy z naszych projektów jest tak przygotowany żeby w pełni był technicznie możliwy do realizacji.


REKLAMA

Przygotowujemy projekty reklam do różnego rodzaju mediów drukowanych, profesjonalny skład, korekcję techniczną publikacji, opracowanie materiałów graficznych. Znamy aktualne potrzeby rynku, wykonujemy nie tylko modne, ale i skuteczne projekty reklam.

MOTOSPORT

Wykonujemy profesjonalne projekty oklejania samochodów rajdowych, wyścigowych jak i całego zaplecza serwisowego. Pracujemy i tworzymy z pasją, jesteśmy profesjonalnym zespołem, który nie boi się wyzwań.

Nasze portfolio to realizacje dla wymagających klientów, realizowane z dużym rozmachem oraz dla małych podmiotów z niewielkim budżetem.

Zaufali nam m.in: Martin Kaczmarski, Adam Małysz, MD-Power Marek Dudziński, Felix Baumgartner, Krzysztof Hołowczyc, X-raid Team.