Auto Detailing Wrocław

Profesjonalne studio detailingu aut Artgrafcars to więcej niż tylko kosmetyka samochodowa. Pielęgnacja samochodów jest naszą pasją od ponad 10 lat. Decydując się kompleksowy na detailing samochodowych elementów trzeba się skupić się zarówno na wnętrzu pojazdu jak też na widocznej od zewnątrz karoserii. Wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi referencjami ze strony naszych zadowolonych klientów. Profesjonalny detailing pojazdów służbowych pozwala zwiększyć prestiż marki w oczach klientów oraz zarobić więcej przy odsprzedaży aut.

Jakie usługi świadczy studio pielęgnacji aut Artgrafcars?

Detailing zewnętrzny obejmuje przede wszystkim usługi związane z myciem detailingowym, korektami lakierniczymi, polerowaniem reflektorów, zabezpieczaniem wszystkich szyb, felg i lakieru. Nasi eksperci pomogą poprawić estetykę każdego pojazdu oraz doradzą w zakresie odpowiednich działań ochronnych, które pozwolą cieszyć się nowo wyglądającym samochodem znacznie dłużej.

Detailing samochodowych wnętrz jest bardzo ważny przy sprzedaży auta. Nawet proste odkurzenie wnętrza, umycie szyb oraz wyczyszczenie plastikowych elementów potrafi podnieść wartość samochodu o kilkaset złotych. Ręczne czyszczenie kokpitu oraz pranie tapicerki lepiej zostawić profesjonalistom, gdyż dobór nieodpowiednich środków może spowodować dodatkowe plamy. W nowych samochodach warto też pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tapicerki przed płowieniem lub skórzanych elementów przed pękaniem. Nasi eksperci pomogą również pozbyć się nadmiaru sierści oraz wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Świadczymy też usługi związane z ozonowaniem pojazdów, dzięki czemu łatwiej jest zagwarantować bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów.

Auto detailing cena – ile to mniej więcej kosztuje?

Cena zależna jest oczywiście od zakresu wykonywanych usług. Do najbardziej kosztownych zaliczyć można pełną korektę lakieru, są to koszty rzędu 2 lub 3 tysięcy złotych w zależności od stopnia zarysowania auta oraz wielkości samochodu. Bardzo często spotykane parkingowe wgniotki wyceniane są indywidualnie. Do najpopularniejszych usług zaliczyć z pewnością możemy profesjonalne mycie detailingowe obejmujące dekontaminację lakieru. Jest to, innymi słowy, usunięcie z powierzchni lakieru substancji szkodliwych, koszt takiej usługi zaczyna się od zaledwie 250 złotych. Nasi doświadczeni eksperci potrafią doradzić także w zakresie doboru odpowiedniej powłoki ochronnej dla karoserii oraz felg. Warto pamiętać też o reflektorach, gdyż zwłaszcza w starszych samochodach potrafią stwarzać one zagrożenie dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Ceny polerowania lamp plastikowych zaczynają się już od 70 złotych za sztukę, zaś szklanych od 120 złotych za jeden element.

Gdzie można skorzystać z usługi?

Artgrafcars ma swoją siedzibę niedaleko Wrocławia. Większość usług realizowana jest w naszym doskonale wyposażonym garażu, dzięki czemu zagwarantować możemy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Usługi takie jak przyciemniane szyb mogą być również realizowane na terenie dowolnie wybranego salonu samochodowego w naszym mieście lub we wskazanym przez klienta miejscu.

Detailing wrocławskich pojazdów jest jedną z naszych najpopularniejszych usług. Zaufaj profesjonalistom i pozwól nam zadbać o Twój samochód. 

Profesjonalne usługi detailingowe

Nasze doświadczone studio detailingu samochodowego oferuje wiele różnych zabiegów kosmetycznych dla Twojego auta. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem. Możemy również przygotować indywidualną i spersonalizowaną wycenę. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.

czyszczenie samochodów wrocław
detailing samochodowy wrocław

W naszej ofercie znajdzie Państwo również usługę zabezpieczenia lakieru samochodowego. Jest to doskonały zabieg do wykonania po detailingu. Pozwalają ochronić kluczowe elementy karoserii przed uszkodzeniami na długi czas. 

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl