Auto Detailing Wrocław

Profesjonalne studio detailingu aut Artgrafcars to więcej niż tylko kosmetyka samochodowa. Pielęgnacja samochodów jest naszą pasją od ponad 10 lat. Decydując się kompleksowy na detailing samochodowych elementów trzeba się skupić się zarówno na wnętrzu pojazdu jak też na widocznej od zewnątrz karoserii. Wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi referencjami ze strony naszych zadowolonych klientów. Profesjonalny detailing pojazdów służbowych pozwala zwiększyć prestiż marki w oczach klientów oraz zarobić więcej przy odsprzedaży aut.

Jakie usługi świadczy studio pielęgnacji aut Artgrafcars?

Detailing zewnętrzny obejmuje przede wszystkim usługi związane z myciem detailingowym, korektami lakierniczymi, polerowaniem reflektorów, zabezpieczaniem wszystkich szyb, felg i lakieru. Nasi eksperci pomogą poprawić estetykę każdego pojazdu oraz doradzą w zakresie odpowiednich działań ochronnych, które pozwolą cieszyć się nowo wyglądającym samochodem znacznie dłużej.

Detailing samochodowych wnętrz jest bardzo ważny przy sprzedaży auta. Nawet proste odkurzenie wnętrza, umycie szyb oraz wyczyszczenie plastikowych elementów potrafi podnieść wartość samochodu o kilkaset złotych. Ręczne czyszczenie kokpitu oraz pranie tapicerki lepiej zostawić profesjonalistom, gdyż dobór nieodpowiednich środków może spowodować dodatkowe plamy. W nowych samochodach warto też pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tapicerki przed płowieniem lub skórzanych elementów przed pękaniem. Nasi eksperci pomogą również pozbyć się nadmiaru sierści oraz wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Świadczymy też usługi związane z ozonowaniem pojazdów, dzięki czemu łatwiej jest zagwarantować bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów.

Auto detailing cena – ile to mniej więcej kosztuje?

Cena zależna jest oczywiście od zakresu wykonywanych usług. Do najbardziej kosztownych zaliczyć można pełną korektę lakieru, są to koszty rzędu 2 lub 3 tysięcy złotych w zależności od stopnia zarysowania auta oraz wielkości samochodu. Bardzo często spotykane parkingowe wgniotki wyceniane są indywidualnie. Do najpopularniejszych usług zaliczyć z pewnością możemy profesjonalne mycie detailingowe obejmujące dekontaminację lakieru. Jest to, innymi słowy, usunięcie z powierzchni lakieru substancji szkodliwych, koszt takiej usługi zaczyna się od zaledwie 250 złotych. Nasi doświadczeni eksperci potrafią doradzić także w zakresie doboru odpowiedniej powłoki ochronnej dla karoserii oraz felg. Warto pamiętać też o reflektorach, gdyż zwłaszcza w starszych samochodach potrafią stwarzać one zagrożenie dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Ceny polerowania lamp plastikowych zaczynają się już od 70 złotych za sztukę, zaś szklanych od 120 złotych za jeden element.

Gdzie można skorzystać z usługi?

Artgrafcars ma swoją siedzibę niedaleko Wrocławia. Większość usług realizowana jest w naszym doskonale wyposażonym garażu, dzięki czemu zagwarantować możemy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Usługi takie jak przyciemniane szyb mogą być również realizowane na terenie dowolnie wybranego salonu samochodowego w naszym mieście lub we wskazanym przez klienta miejscu.

Detailing wrocławskich pojazdów jest jedną z naszych najpopularniejszych usług. Zaufaj profesjonalistom i pozwól nam zadbać o Twój samochód. 

Profesjonalne usługi detailingowe

Nasze doświadczone studio detailingu samochodowego oferuje wiele różnych zabiegów kosmetycznych dla Twojego auta. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem. Możemy również przygotować indywidualną i spersonalizowaną wycenę. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.

czyszczenie samochodów wrocław
detailing samochodowy wrocław

W naszej ofercie znajdzie Państwo również usługę zabezpieczenia lakieru samochodowego. Jest to doskonały zabieg do wykonania po detailingu. Pozwalają ochronić kluczowe elementy karoserii przed uszkodzeniami na długi czas. 

AUTO DETAILING Wrocław – jakie projekty realizowaliśmy już w ARTGRAFCARS?

ARTGRAFCARS to profesjonalne studio detailingowe, które od wielu lat zajmuje się kompleksową pielęgnacją nadwozia i wnętrza samochodów. Do tej pory udało nam się udokumentować wysokiej jakości zdjęciami ponad kilkadziesiąt ze zrealizowanych przez nas zleceń. W naszej niezwykle zróżnicowanej i bogatej historii realizacji znaleźć można wszelkiego rodzaju pojazdy. W kwestii takiej jak detailing samochodów Wrocław to miasto, na którego terenie skorzystać można ze wsparcia i wiedzy naszych doświadczonych fachowców. Do najciekawszych projektów zaliczyć można realizacje takie jak oklejanie samochodów wyścigowych brytyjskiego producenta Radical (SR8 i SR10) czy stylizacja i carwrapping sportowych aut (np. Mitsubishi Lancer, Mercedes S63 AMG, Porsche 911, Ford Focus RS, BMW M4 i E36). Mieliśmy także okazję zabezpieczać ceramiczną powłoką ochronną legendarny wręcz model Mustanga z 65 roku. Pielęgnowanie klasyków motoryzacji oraz współcześnie produkowanych pojazdów to nasza specjalność i zarazem największa pasja. Wszystkie wspomniane wyżej realizacje oraz projekty wraz z opisem wykonanych usług zobaczyć można w zakładce Galeria na naszej stronie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu jesteśmy się w stanie podjąć realizacji nawet najtrudniejszych zleceń.

Czytaj więcej

Detailing samochodów Wrocław – dlaczego warto postawić na ARTGRAFCARS?

Nasze studio detailingowe specjalizuje się w pielęgnowaniu, konserwowaniu, zabezpieczaniu oraz czyszczeniu nadwozia i wnętrza aut wszelkiego rodzaju. Jeżeli chodzi o auto detailing Wrocław jest jednym z wielu miast, na których terenie oferujemy wsparcie naszych specjalistów. Jesteśmy w stanie także zająć się designem oraz przygotowaniem personalizowanych projektów i grafik reklamowych. W trakcie pracy korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, co potwierdzić dodatkowo może roczna gwarancja producenta. W przypadku oklejania folią obejmuje ona m.in. żółknięcie, powstawanie pęcherzy powietrza oraz pękanie folii (z wykluczeniem pęknięć spowodowanych uszkodzeniami mechanicznymi).

 

ARTGRAFCARS Detailing Wrocław – co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Na tle innych firm ARTGRAFCARS wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością realizacji, która potwierdzona jest zarówno referencjami naszych klientów, jak i też certyfikatami technologicznymi producentów materiałów. W przeciwieństwie do wielu konkurentów kładziemy ogromny nacisk na wszelkiego rodzaju prośby oraz wytyczne, do każdego zaś zlecenia podchodzimy indywidualne. W kwestii takiej jak zewnętrzny oraz wewnętrzny detailing Wrocław to jedno z wielu miast, na których terenie oferujemy kompleksowe wsparcie naszego doskonale wykwalifikowanego zespołu. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie w zależności od czynników takich jak zakres usług, wielkość pojazdu czy rodzaj i ilość materiałów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub stacjonarnej wizyty w naszym salonie.

Dowiedz się więcej u naszego konsultanta:

ARTGRAFCARS
tel.: 508 801 301

www.artgrafcars.pl