Ford Focus RS

Ford Focus RS

Ford Focus świetnie sprawdza się zarówno jako pojazd służbowy, jak i auto rodzinne. Dzięki temu jest popularnym modelem wśród kierowców. Swoje uznanie zdobył piękną linią nadwozia i dobrymi osiągami. By móc cieszyć się nim przez lata, warto zabezpieczyć jego karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi, rysami, odpryskami i rdzewieniem.

Ochrona karoserii za pomocą folii

Oklejanie samochodu marki Ford Focus specjalną folią ochronną, zwiększyło żywotność auta i podkreśliło piękny kolor lakieru. Folia idealnie dopasowała się do kształtu samochodu i pokryła każdy, nawet najmniejszy kawałek blachy. Dzięki temu zabezpieczyła go przed przyciąganiem kurzu oraz brudu, a przede wszystkim przed pękaniem w wyniku np. uderzeń kamyczków. Taki zabieg pozwala zachować piękny wygląd auta na wiele lat.

Oklejanie samochodu Ford Focus w celach prywatnych lub służbowych

Do oklejania samochodów stosuje się powłoki o dowolnym wyglądzie. Może to być zwykła przezroczysta folia, której celem jest jedynie ochrona karoserii, ale można zdecydować się również na produkt pokryty dowolnym nadrukiem.

W tym przypadku przeprowadziliśmy oklejanie samochodu Ford Focus z wykorzystaniem ozdobnych motywów dodających nadwoziu drapieżności i ciekawej dekoracji. W naszych usługach znajduje się także oklejenie samochodu będącego nośnikiem treści marketingowej. Auto staje się wtedy niezwykle skutecznym narzędziem reklamy zewnętrznej, która przyczynia się do promocji marki/produktu wszędzie tam, gdzie pojedzie kierowca.

Tego typu folie ochronne łączą zatem korzyść estetyczną z praktyczną. Zdobią lakier, zabezpieczają go przed uszkodzeniami, wydłużają jego żywotność i mogą pomóc zbudować pozytywny wizerunek firmy.