Mercedes AMG zabezpieczony ochronną folią PPF

Mercedes AMG zabezpieczony ochronną folią PPF
Mercedes AMG zabezpieczony ochronną folią

W ramach naszej najnowszej realizacji mieliśmy przyjemność pracować nad wyjątkowym modelem — Mercedesem AMG. Poddaliśmy go procesowi zabezpieczania za pomocą innowacyjnej metody. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu zaawansowanych technologii możemy zagwarantować, że ten prestiżowy pojazd uzyskał nie tylko wyjątkową ochronę lakieru, ale i odświeżony wygląd. To wszystko za sprawą naszej usługi, jaką jest oklejanie aut folią PPF — sprawdź, jak wiele to zmienia! 

Funkcjonalne zabezpieczenie karoserii mercedesa 

Powłoka, którą aplikujemy, to wynik najnowszych osiągnięć w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego. Folia na samochód PPF charakteryzuje się dużą odpornością na wszelkie zewnętrzne czynniki, takie jak zarysowania, uderzenia kamieni czy negatywne działanie warunków atmosferycznych. Co więcej, zastosowana przez nas podczas oklejania auta powłoka ceramiczno-grafenowa dodatkowo wzmacnia ochronę, zwiększając połysk i przyciemniając lakier, co sprawia, że kolor pojazdu staje się jeszcze głębszy i bardziej nasycony. 

Poza tym ochrona lakieru folią PPF sprawia, że woda oraz wszelkie zanieczyszczenia mają znacznie mniejsze szanse na przyleganie do karoserii. Oklejanie samochodu zabezpiecza również powierzchnię przed szkodliwym promieniowaniem UV.  

Odmieniony Mercedes AMG — folia PPF

Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi były kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dzięki naszej pracy Mercedes AMG nie tylko zyskał dodatkową warstwę ochronną, ale również został wizualnie wzbogacony, co podkreśla jego unikalne cechy. Jeśli zastanawiasz się nad oklejaniem pojazdu folią PPF, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!