Mercedes C 63 AMG

Mercedes C 63 AMG

Mercedes C 63 AMG – ochrona lakieru

Car warapping to jeden z najskuteczniejszych i zarazem najbardziej efektownych sposobów na profesjonalną ochronę lakieru Mercedesa C63 AMG. W tym przypadku na fabryczną karoserię nanieśliśmy wysokiej klasy folię samochodową. Aplikację poprzedziło staranne przygotowanie auta, polegające m.in. na demontażu wystających elementów oraz bardzo dokładnym umyciu i osuszeniu pojazdu z zewnątrz. Zawsze ważne jest odpowiednie przygotowanie, które sprawia, że folia wygląda nieskazitelnie. Cały proces nanoszenia powłoki przebiegał pod kontrolą doświadczonych specjalistów, a nieinwazyjna technologia umożliwia zdjęcie folii w dowolnym momencie.

Prezentowana tutaj ochrona lakieru samochodowego na modelu Mercedes C63 AMG wykonana została w sterylnym pomieszczeniu, w temperaturze optymalnej dla profesjonalnego car wrappingu. Na każdym etapie realizacji stosowaliśmy jedynie specjalistyczne, bezpieczne dla lakieru środki chemiczne oraz technologie. Jednocześnie zadbaliśmy o najwyższej jakości folię samochodową, odporną zarówno na trudne warunki atmosferyczne, jak i ewentualne rysy, obcierki oraz inne zjawiska typowe dla codziennego użytkowania auta.

Po wykonaniu powierzonego nam zadania mogliśmy cieszyć oczy perfekcyjnie nałożoną folią samochodową oraz niezwykle efektownym wyglądem karoserii. Auto prezentuje się jeszcze nowocześniej i bardziej prestiżowo. Idealnie przylegająca w każdym miejscu powłoka zapewni zadowolonemu właścicielowi wiele lat satysfakcji, kompleksowo chroniąc fabryczny lakier jego samochodu – jesteśmy o tym przekonani.