Porsche 911

Zmiana koloru auta Porsche 911

Jedną z cech samochodów używanych w motosporcie jest ich oryginalny wygląd, na który składa się nie tylko charakterystyczny kształt pojazdu, ale też określona stylizacja karoserii. Do osiągnięcia tak spektakularnego efektu najlepiej nadaje się car wrapping, czyli oklejanie samochodów folią tak jak na prezentowanym Porsche 911.  W naszej firmie można liczyć nie tylko na profesjonalną usługę zmiany koloru pojazdu, ale również na ciekawy i oryginalny projekt inspirowany oczekiwaniami klienta.

W przypadku tunningu optycznego pojazdów używanych w motosporcie główny nacisk kładzie się na podkreślenie takiej cechy, jak szybkość – w końcu osiąganie zawrotnych prędkości to sens rajdów i wyścigów samochodowych. Bardzo kontrastowa kolorystyka oraz dynamiczne linie biegnące wzdłuż karoserii Porsche 911, powodują, że auto od razu kojarzy się z rywalizacją. Oklejenie samochodu specjalnymi foliami w połączeniu z opływowym kształtem oraz elementami tunningu mechanicznego to podstawa do stworzenia oryginalnego i doskonałego pojazdu do zadań specjalnych!

Użyte do Porsche 911 folie do tunningu są bardzo trwałe, a jednocześnie można się ich łatwo pozbyć, jeśli właściciel zapragnie wrócić do oryginalnego koloru lub zmienić stylizację. Nasza firma korzysta tylko z najwyższej jakości materiałów oraz wyspecjalizowanego zaplecza technicznego, co gwarantuje trwały oraz estetyczny efekt. Chętnie podejmujemy się ekstremalnych zleceń i służymy doradztwem już na etapie projektowania metamorfozy.