Oklejanie samochodów Kraków

Jako profesjonalne studio Car Wrappingowe, zrealizowaliśmy już wiele ciekawych projektów dla osób, firm i instytucji znajdujących się na terenie Krakowa. W skład naszych usług wchodzi kompleksowa zmiana koloru auta, przy jednoczesnym zabezpieczeniu oryginalnego lakieru oraz oklejanie samochodów flotowych, aby zamienić samochody służbowe w jeżdżącą reklamę firmy!


Zapewniamy efektowne połączenie prestiżu z szybkością wykonania jak również szybkiej możliwości powrotu do oryginalnego koloru.

Oklejanie samochodów Kraków

Jeśli chodzi o oklejanie aut, Kraków jest kolejnym miastem, w którym firma ArtGrafcars świadczy swoje usługi. Wszystkich, którzy marzą o zmianie wyglądu samochodu, zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która pokazuje metamorfozy pojazdów, stanowiące efekt naszej codziennej pracy. Najwyższej jakości materiały, nieograniczona wyobraźnia i doskonały warsztat to atuty, dzięki którym z chęcią podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz dla dużych firm wymagających stworzenia spójnego przekazu reklamowego na swojej flocie. Zajmujemy się nie tylko stroną techniczną, ale tworzymy również oryginalne projekty zainspirowane pomysłami naszych klientów. Z przyjemnością doradzamy w zakresie najlepszych rozwiązań, kolorystyki oraz wizualnej strony każdego zlecenia.

Czytaj więcej

Oklejanie samochodów cena Kraków

Zmiana koloru auta za pomocą oklejania folią jest oczywiście znacznie tańsza od lakierowania, a dodatkowo to proces w pełni odwracalny. Ostateczny koszt metamorfozy zależy od wielu czynników, takich jak kształt i wielkość samochodu czy zakres usługi (pakiet Standard lub Elite). Jeżeli interesuje Państwa cena profesjonalnego oklejania auta w Krakowie, zapraszamy do kontaktu, gdzie po dokładnej analizie zlecenia przedstawimy szczegółowy kosztorys.

Szybkie i profesjonalne oklejanie aut Kraków

Decydując się na zmianę koloru swojego pojazdu, ważne jest, aby wybrać firmę, która ma doświadczenie w tego typu realizacjach i dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym. Jeżeli interesuje Państwa oklejanie samochodów, Kraków to miasto, w którym zrealizowaliśmy już wiele projektów i chętnie podejmiemy się kolejnych zleceń. Mamy doświadczenie w oklejaniu nie tylko zwykłych samochodów osobowych, ale również ciężarowych czy rajdowych, które wymagają profesjonalnego sprzętu oraz wyobraźni. Nie boimy się wyzwań i nietypowych zleceń, gdyż każdy nieszablonowy projekt przyczynia się do nabycia nowych umiejętności oraz poszerzenia oferty.


Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy zmianę koloru w dwóch pakietach.

Pakiet Standard – zmiana koloru samochodu
(wariant z demontażem elementów auta)

Pakiet Elite – zmiana koloru samochodu i wnęk
(wariant z demontażem elementów auta oraz drzwi)

FLOTY / AUTA KURIERSKIE

Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze techniczne, aby okleić Twoją flotę.

Zapewniamy:

– Szybkość aplikacji, dwa teamy aplikatorskie.

– Dostosowanie projektów – nie musicie Państwo się martwić o pliki, wymiary. Przygotowanie plików i wizualizacji przez Artgrafcars do każdego auta daje pewność uniknięcia pomyłki, pozwala oszczędzać Państwu czas i dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem graficznym.

– Ciągłość kolorystyki.

– Materiały zawsze są tej samej jakości, odpowiednio dobrane – nie oszczędzamy na jakości.

– Profesjonalny zespół – montaż przeprowadzają wyspecjalizowani wrapperzy, przeszkoleni typowo do oklejania i stylizacji pojazdów.

– Posiadamy własny park maszynowy i wyspecjalizowany warsztat od oklejania pojazdów (również wysokich).

– Wykonujemy prace wyjazdowe, dojedziemy do klienta oraz salonu.