Oklejanie samochodów Warszawa

Na terenie Warszawy oraz jej okolic, zrealizowaliśmy dziesiątki wspaniałych projektów, zaczynając od zmiany koloru auta, a kończąc na oklejaniu flot firmowych i pojazdów przeznaczonych do celów ekstremalnych. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych, są wyłącznie takie, które mogą zająć nam więcej czasu, dlatego jeżeli masz nietypowy projekt do zrealizowania, znalazłeś się we właściwym miejscu!


Zapewniamy efektowne połączenie prestiżu z szybkością wykonania jak również szybkiej możliwości powrotu do oryginalnego koloru.

Profesjonalne oklejanie samochodów Warszawa

Jeżeli interesuje Państwa szybkie, trwałe i profesjonalne obklejanie auta, Warszawa to odpowiednie miejsce do skorzystania z oferty naszej firmy ArtGraf Cars. Zapewniamy kompleksowe usługi oklejania samochodów, włączając w nie także przygotowanie samego projektu zgodnego z oczekiwaniami klienta. Nie muszą Państwo zatem poświęcać dodatkowego czasu na poszukiwanie grafika. W zależności od budżetu oraz indywidualnych preferencji przygotujemy spersonalizowaną reklamę na pojazd: na drzwi, bagażnik, szyby lub całą powierzchnię karoserii.

Szczególną wagę przykładamy nie tylko realizacji projektów, ale również do profesjonalnej obsługi naszych klientów. Dlatego, zanim przystąpimy do właściwego działania zmieniającego wygląd pojazdu, prezentujemy klientom wizualizacje z przygotowanymi projektami graficznymi. Na tym etapie mogą Państwo zgłosić ewentualne poprawki, dotyczące na przykład kolorystyki lub nagłą potrzebę zmiany koncepcji projektu. To kolejny przykład, w jaki poprzez korzystanie z naszych usług oszczędzają Państwo zarówno czas, jak i środki finansowe.

Czytaj więcej

Oklejanie aut Warszawa – czym wyróżniają się nasze usługi?

W kwestii takiej jak oklejanie samochodów Warszawa to miejsce działalności wielu firm. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość wykonywanych przez nie reklam. Nawet najefektowniejszy projekt grafiki reklamowej na samochód traci na estetyce, gdy posiada on niską trwałość. Z tego powodu nie oszczędzamy środków na jakości materiałów stosowanych przez nas do oklejania samochodów. Wykazują się one wieloletnią wytrzymałością, nawet podczas codziennej, normalnej eksploatacji i niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W razie potrzeby jednak nasze grafiki reklamowe nadają się także do nieinwazyjnego dla pojazdu demontażu.

Nasze materiały zawsze są tej samej jakości, a ich montaż przeprowadzają doświadczeni wrapperzy, którzy przeszli w tym celu specjalne szkolenia stylizacji pojazdów. W zależności od lokalizacji oraz preferencji klienta oklejanie aut przeprowadzamy w naszym własnym parku maszynowym, który uwzględnia osobny warsztat do montażu grafik reklamowych, lub też dojeżdżamy bezpośrednio do klienta czy salonu. W naszym portfolio znajdują się dziesiątki zrealizowanych projektów, z których do dziś korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni.

Dla osób zainteresowanych tematem, jakim jest oklejanie samochodów Warszawa, cena z pewnością odgrywa istotną rolę. Jeżeli planują Państwo wykorzystanie potencjału reklamowego większej liczby pojazdów, na przykład całej floty taksówek lub samochodów kurierskich, mogą Państwo liczyć u nas na preferencyjne stawki. Co więcej, mają Państwo również gwarancję zachowania ciągłości kolorystyki grafik reklamowych, co przekłada się na profesjonalny wizerunek Państwa działalności. Nasz warsztat jest wyspecjalizowany także do oklejania wysokich pojazdów. Dzięki temu możemy przygotowywać grafiki reklamowe na przykład na busy dostawcze czy samochody terenowe.


Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy zmianę koloru w dwóch pakietach.

Pakiet Standard – zmiana koloru samochodu
(wariant z demontażem elementów auta)

Pakiet Elite – zmiana koloru samochodu i wnęk
(wariant z demontażem elementów auta oraz drzwi)

FLOTY / AUTA KURIERSKIE

Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze techniczne, aby okleić Twoją flotę.

Zapewniamy:

– Szybkość aplikacji, dwa teamy aplikatorskie.

– Dostosowanie projektów – nie musicie Państwo się martwić o pliki, wymiary. Przygotowanie plików i wizualizacji przez Artgrafcars do każdego auta daje pewność uniknięcia pomyłki, pozwala oszczędzać Państwu czas i dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem graficznym.

– Ciągłość kolorystyki.

– Materiały zawsze są tej samej jakości, odpowiednio dobrane – nie oszczędzamy na jakości.

– Profesjonalny zespół – montaż przeprowadzają wyspecjalizowani wrapperzy, przeszkoleni typowo do oklejania i stylizacji pojazdów.

– Posiadamy własny park maszynowy i wyspecjalizowany warsztat od oklejania pojazdów (również wysokich).

– Wykonujemy prace wyjazdowe, dojedziemy do klienta oraz salonu.