Audi zmiana koloru, przydymione lampy, przyciemnione szyby, fajne koła i auto wygląda pięknie

Audi zmiana koloru, przydymione lampy, przyciemnione szyby, fajne koła i auto wygląda pięknie
Oklejanie folią samochodową

Artgrafcars ma przyjemność przedstawić jedną z realizacji, która ostatnio pochłonęła nas bez reszty! Kiedy zgłosił się do nas właściciel tego pięknego Audi S7, od razu wiedzieliśmy, że zwykła zmiana koloru auta będzie wspaniałą przygodą. Dodając do tego efekty w postaci przydymionych lamp, przyciemnionych szyb, oraz stylowych felg, udało nam się stworzyć szatę graficzną, która przyciąga oszałamiającym wyglądem.

Wykorzystując najwyższej jakości folię samochodową, dokładnie dopasowaną do linii karoserii, stworzyliśmy unikalny kolor, który podkreśla indywidualizm i niebanalny charakter właściciela pojazdu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie car wrappingu udało nam się zapewnić trwałe i profesjonalne efekty, które zwracają uwagę zarówno w trasie, jak i na parkingu.

Przydymione reflektory są kolejnym elementem, który przyczynił się do osiągnięcia nietuzinkowego wyglądu tego samochodu. Wykonując przyciemnianie lamp, zastosowaliśmy profesjonalne techniki, aby nadać im subtelne, tajemnicze wykończenie. W efekcie światła stały się bardziej agresywne i nowoczesne, dodając samochodowi jeszcze większej dynamiki.

Innym działaniem, które pozwoliło nam stworzyć tak oszałamiający rezultat, było przyciemnianie szyb w celu zwiększenia poczucia prywatności i ochrony wnętrza przed promieniami słonecznymi. Nasz zespół profesjonalistów przeprowadził zabieg zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając nie tylko idealne dopasowanie, ale również ponadprzeciętną trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym!