997 z beżowym wnętrzem, zostaje na dłużej

997 z beżowym wnętrzem, zostaje na dłużej
Oklejanie samochodu porsche

Artgrafcars ma przyjemność przedstawić jedną z naszych najnowszych realizacji – Porsche 997 z beżowym wnętrzem, które z pewnością wyróżni się na drodze. Ten projekt to połączenie różnych usług, takich jak ochrona lakieru, oklejanie folią, usuwanie chromu oraz czyszczenie detailingowe.

W przypadku Porsche 997 zadanie polegało nie tylko na stworzeniu estetycznego wyglądu, ale także na ochronie i utrzymaniu doskonałego stanu karoserii. Nasz zespół skupił się na jej zabezpieczeniu poprzez zastosowanie specjalistycznych powłok ochronnych, które zapewniają trwałą ochronę przed zarysowaniami, promieniowaniem UV i innymi czynnikami środowiskowymi. Dzięki temu 997 zachowa swoje nieskazitelne wykończenie przez długie lata. Car wrapping to kolejny element, który przyczynił się do transformacji tego nietuzinkowego samochodu. Wykorzystując najwyższej jakości folię samochodową, nadaliśmy mu nowy, oryginalny wygląd, który idealnie pasuje do charakteru pojazdu. Zwracaliśmy szczególną uwagę na najmniejsze detale, aby zapewnić idealne dopasowanie i wytrzymałość powłoki.

Mając u siebie Porsche 997 z pięknym wnętrzem w kolorze beżu, wykonaliśmy również dechroming. W tym przypadku usunięcie chromowanych elementów pozwoliło na uzyskanie spójnej i lepiej spersonalizowanej identyfikacji graficznej. Nie zapomnieliśmy również o szczegółach. Detailing zapewnił pojazdowi nieskazitelny wygląd zarówno od zewnątrz, jak i w środku. Czyszczenie, polerowanie, pielęgnacja – wszystko to zostało wykonane z najwyższą starannością, aby samochód prezentował się niezwykle efektownie.