Allroad w nowej skórze Hexisa

Allroad w nowej skórze Hexisa

Jedną z ostatnio wykonywanych przez nas usług było oklejenie samochodu Audi A6 Allroad profesjonalną folią samochodową marki Hexis. Ta realizacja to połączenie różnych działań, takich jak nowa powłoka z kolorem, zastosowanie ceramiki, zabezpieczenie lakieru, detailing, a także odchromowanie elementów oraz profesjonalne przyciemnienie szyb.

Jako eksperci zadbaliśmy, by zmiana koloru auta nadała mu zupełnie nowy wygląd. Matowa niebieska folia Hexis okazała się idealnie dopasowanym rozwiązaniem. Na fabrycznej karoserii pojazdu stworzyliśmy imponujący kolor, który idealnie pasuje do charakteru tego samochodu. Wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju pracach pozwoliło nam zapewnić trwałość i doskonałe wykonanie, które przez lata będzie przyciągało spojrzenia na drodze.

Dodatkowo zastosowaliśmy powłokę ceramiczną, aby zapewnić trwałą ochronę lakieru w A6 Allroad. Ceramika chroni karoserię samochodu przed drobnymi uszkodzeniami, promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami. Dzięki niej lakier utrzymuje się w doskonałym stanie, a auto zyskuje długotrwały efekt połysku i gładkości.

Kolejny element, który wpłynął na wyjątkowy wygląd Allroada to przyciemnianie szyb. Zabieg ten nie tylko zapewnia większą prywatność i ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również nadaje pojazdowi bardziej elegancki i tajemniczy wygląd. Podobnie jak ochrona lakieru, również ten zabieg wykonywany jest u nas zgodnie z najwyższymi standardami, co przekłada się perfekcyjny, trwały efekt. Uzupełnieniem usługi był dechroming, dzięki któremu Audi zyskało jeszcze nowocześniejszy wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tej fascynującej realizacji.